İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Bin Tane Makale,Yazı,Hikaye...

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yanlış okumadınız. Tam 10 bin yazı, hikaye,makale içeriğim mevcut. 5 seneden beri amatör olarak yazıyorum.Ve internetteki bir çok ilginç yazıyı da kaydediyorum, bunlar birikti ve tam 10 bini buldu. Tek amacım kitap bastırmak fakat bunun için biraz sermaye gerekiyor. Bu sermayeyi de yazılarımı satarak elde etmek istiyorum. FOrum,blog yazı,haber,arşiv,makale...vb tüm bu içerikli sitelere birebir avantaj sağlayabilirsiniz. Birçok duyulmamış ve insanların ilgisini çekecek bir sürü yazım var. Referans göstermeme gerek yok çünkü googlea "İsmail Öztaş" yazarsanız bir çok yazımı ve insanların yorumlarını görebilirsiniz, yazdığım yazıların çoğu internet efsane yazılar arasına girdi.

Bu yazıları topluca satmak yerine tekli ya da gruplar halinde satıyorum. Aklınıza gelen herr konuda her şeyi zevkle arşivimden okuyabilirsiniz ve sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Basit post atıcı yazılarım yoktur, amatörlüğü aşıp artık profesyönelliğe doğru geçtiğime inanıyorum, hikayelerimden bunu çıkartabilirsiniz

1 makale=1 ytl

50 makale=30 ytl

100 makale=65 ytl

500 makale=250 ytl

İsterseniz makalelerim yerine yazmış olduğum dizi hikayeleri de satın alabilirsini ki bunların konuları gerçekten inanılmaz derecede kurgu doludur. İlgilenen olursa konularını da yazabilirim

1 Hikaye Dizisi (en az 50 sayfa)= 50 ytl

Sipariş verirken, örneğin 50'li almak istediğinizde bana istediğiniz türdeki makale içeriğini söyleyin. Örnegin 20 tane bilim konulu, 10 tane teknoloji konulu,10 tane eğitim konulu istiyorum gibi...

Ödemeler paypal ya da havale olarak alabilirim ama havale sizin için masraf olabildiği için paypal olarak sizin için daha uygundur ve güvenilirdir

Saygılarımla

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 100 makalem için 15 ytl gerçekten az, yani yaptığım işe değmez.teklif için teşekkür ederim

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman satamazsın, hiç kimse makale için 65 ytl vermez.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Proscrias, makaleler özgünse, değil 65 YTL, 100 YTL de verilir.

İçerik özgün değilse 100 makaleye 15 YTL normal; ama makaleler özgünse, 100 tanesine 15 YTL vereyim demek, küfretmektir.

Sayenizde makale işindeki kalite yerlerde. Makale işinden de kimse para kazanamıyor.

Şaka gibi... 100 makaleye 15 YTL.

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proscrias, makaleler özgünse, değil 65 YTL, 100 YTL de verilir.

İçerik özgün değilse 100 makaleye 15 YTL normal; ama makaleler özgünse, 100 tanesine 15 YTL vereyim demek, küfretmektir.

Sayenizde makale işindeki kalite yerlerde. Makale işinden de kimse para kazanamıyor.

Şaka gibi... 100 makaleye 15 YTL.

arkadaşım paran çoksa diyecek birşeyim yok. ben de flashtan para kazanmaya çalışıyorum peki adam gibi bişeler kazanabiliyor muyum? HAYIR.

Türkiye şartlarında insanlar ceplerindeki 1 liranın hesabını yaparken ben iyi bir fiyat verdim. ha, alacak olanlar olur 65 liraya inş da satsın sevinirim.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey güzel hoş da ismail öztaş'ın siz olduğunuzu alıcılara nasıl kanıtlayacaksınız?
ve yayın hakkını (yazıların) karşıya verdiğinizi nasıl belgeleyeceksiniz ?
aynı yazılar kitapta da yer alacak mı?
vs.. vs..
amacım olayı telif hakları açısından düşünüp daha farklı bir ticari teklifle satış yapmanız şuradan buradan yazı toplayıp derme çatma birşekilde yazı satanlardan farkınız olmalı diye düşünüyorum (satış şekli anlamında bu dediğim fark)

Saygılarımla

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismail öztaş ünlü bir kimse değil ki ben onun yerine konusayım.Nüfus cüzdanımı ve aldıgım ödülerin resmini de koyabilirim ama ispatlanacak bir şey değil, yazdıklarımdan anlarsınız. ordan burdan derme çatma dediğiniz şeyler de değil.Benim burda satacaklarım kendi yazdıgım hikayeler ve yazılar, kitabım basılacagı zaman ona ayrı hazır halde zaten dosyalarım mevcut.onu da tabiki burada satmayacağım. Fiyatlar konusunda dedğim gibi 100 makaleye 15 ytl yazmam, darkness arkadaşım ile anlaşmıştım ve 10 makale yazdım 10 dolar verdi, kendisi buraya gelip nasıl yazdıgımı söyleyebilir. çok da memnun kaldı, telif konusunda derdiniz olmasın,telif istesem nete 30 hikayemi yazıp efsaneleştirmezdim...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu dışı olarak sormak istiyorum: "kayzer sozer" diye bir yazar vardı sözlükte, o yazar sen misin?

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ona bakarsanız www.kaynakbilgiler.com adresindeki iş hayatı bölümünde yer alan "Türkiye'de Webmaster Olmak" yazısı benim ancak admin arkadaş kendisinin gibi yapmış sağolsun..

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir başkasının senin yazını çalması, burada özgün içeriğe ufacık miktarlar teklif etmeni doğru kılmaz proscrias. 100 adet özgün ve kaliteli yazıya, Gamend'in de söylediği gibi, 100YTL de verilir, 1000YTL de verilir. Ha, bu tarz webmaster forumlarında çoğunlukla kopya ve çalıntı içerikler saçma sapan fiyatlara satıldığından dolayı @kayzer soze arkadaşımızın burada satış yapması da çok zor, ama bu bile özgün içeriği ucuza satmasını gerektirmez.

@kayzer soze; sana tavsiyem çevrendeki yayınevlerini tek tek gezip yazılarını göstermen. Beğenen çıkarsa yayınevi sana sponsor olmak, basım masraflarını karşılayıp masrafları da kitabının kârından yüzde alarak çıkarmayı teklif edebilir.

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BarUn arkadaşım gerçekten çok güzel açıklıkj getirmiş, önerin içinde teşekkür ederim

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kimseden birse calmadim iftira atma, bana bir tane özgün makale örnegi yazmani anlasirsak devami icin ödeme yapacagimi söyledim. sende bu makaleyi yazdin ki sonradan gördüm bir sürü sitede ayni yazi dolasiyor. Senin paypalla ile ödeme alma imkanin olmadigi söyledigin icin ilerisi icin calisamadik. Bende bir müddet sonra yazini sildim zaten.

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak sildiğine sevindim, 2-3 güne kadar duruyordu zaten, siteni wordpress e çevirmişsin en azından tekrar bana söyleyebilirdin ben kendim eklerdim makaleyi yine.

bu arada neden mi yayınladım makaleyi? anlaşmamız bozulduğu için, sen sana tekrar dönecem iletişime geçeriz dediğin halde dönmedin, e-mail kayıtları var, burda tartışma yaratma boşuna. ayrıca seni hırsızlıkla falan itham etmedim, bağırır gibi konuşma o yüzden.

makale satan arkadaşımıza gelince, bakın beni herkes burda yerle bir etmeye çalışmış ancak verdiğiniz emeği en iyi bilenlerden biri benim. şu an yüze yakın (ki bazıları küçük çaptaki yarışmalarda birincilikler aldı) şiirim, biri bitmiş durumda diğer 2 si yazım aşamasında olmak üzere 3 romanım var. Ancak yine söylüyorum, Türkiye'de 400 - 500 lira asgari maaşa dua eden insanlarımızın olduğu bir yerde (ki mesela isviçrede asgari maaş bizim 6000 ytl mize denk) bu işi yapmanız çok zor. Kaldı ki benimki sadece bir teklifti, siz oldukça güzel bir cevap vermenize karşın arkadaşlarımızın bu kavgacı tutumunu anlamış değilim doğrusu..

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizle Alakalı Bilgilendirici Makale Yollayın, Sitenize Kaliteli Link Kazanın.

Merhaba, http://www.makaledeposu.com/ adresinde sizin yazdığınız özgün makalelerin yollanabileceği ve bu şekilde yollayanların sitelerine, yine sitelerinle alakalı olan makaleden link almalarını sağlayan bir yapı var. Makalelerinizi satarken bu şekilde bir bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

Bende web sitem üzerinde özgün makale satın almak isteyenleri size yönlendirebilirim.

Hangi başlıklarda Makaleleriniz var?

http://forum.iyinet.com/google-optimizasyon/101930-sitenizle-alakali-bilgilendirici-makale-yollayin-sitenize-kaliteli-link-kazanin.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5