İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Dakikada DMOZ'a Kayıt Olun!

hmdgltkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
XJ99k3.jpg

Merhaba Değerli Arkadaşlar, birçok konuda DMOZ editörlerinin sorumsuzluğundan ve menfaat karşılığı iş yaptıklarından söz edildiğine okudum. Arkadaşlar, bildiğiniz gibi bir kişilik her insan kalıbı için aynı değil, bu durum DMOZ’da ve diğer sanal ve real alanlar içinde geçerlidir. Ben bir DMOZ editörü olarak, bu gün sizlere çok samimi bir şey söylemek istiyorum; editörü olduğum kategoriye site önermelerine ettiğim kabulden çok, kategorim ile alakalı ve kalite siteleri manuel olarak eklediğim çok çok daha fazladır.

Artık bir nebzede olsa “DMOZ yalan dolan, sahtekâr insanların eline düşmüş bir mecra, para ile DMOZ’a site ekleniyor abi boşuna önerme yapma” ve bunu benzer düşünceleri yıkmak adına kategorim ile alakalı siteleri sizlerden isteyerek ekleme yapacağım.

Size uzun uzun DMOZ kalite yönergelerini saymak istemiyorum. Şu bağlantıyı tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Lojistik, Taşımacılık, Uluslararası Taşımacılık, Nakliye ve benzeri” sitelerinizi bana buradan yollayın, eğer yukarıdaki bağlantıda belirtilen kriterlere uyuyorsa anında ekleyelim. Eğer belirtilen kriterlere uymuyorsa sizlere neler yapmanız gerektiğini belirteceğim.

Umarın forumda olan editör arkadaşlarımızda kendi kategorileri hakkında konu açıp, direk ilgili kişilere destek olurlar.

Sitenizin geriye dönük DMOZ’ başvuruları hangi nedenlerden dolayı reddedildiğini öğrenmek istiyorsanız konunun altında belirtiniz, gün içerisinde dönüş yapmaya çalışacağım.

- Bu güne kadar sağlamış olduğum; DMOZ başvurlarınızda almış olduğunuz retlerin çözümünü vakit ayırarak tespit edip, düzenleyip ve ardından başvuru gerçekleştiriyordum. Bundan sonra sadece bu çalışma için ücret talep edeceğim. Başvuru için kesin onaylanır mı, % kaç eklenir gibi sorulara kesin bir şey söyleyememi lütfen talep etmeyin.

İstediğiniz kadar yapmanız gerekenler hakkında sorular sorun "ÜCRETSİZ" bir şekilde cevaplayacağım.

R10'da açmış olduğumuz konu[/CENTER]

Forum dışı için/Skype: hgultekin34

hmdgltkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cam-lavabo.com ve www.toruncelikkapi.com için 5 ayda 2 defa başvuru yaptım . Geri dönüş olmadı ve eklenmedi nasıl yardımcı olabilirsiniz.
World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası (incelenmemişler)e taşındı]

29/08/2009 18:22:55 UTC [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası (incelenmemişler)den World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü (incelenmemişler)e taşındı]

24/10/2009 07:16:26 UTC Kalitesiz / Yetersiz / İlgisiz içerik [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü (incelenmemişler)den silindi]

15/01/2011 09:11:44 UTC Spam - Mirror - Kopya içerik. [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü/Kapı_ve_Pencere_Sistemleri (incelenmemişler)den silindi]

AZRaeLeM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.beyamca.com sitemi " Kişisel Siteler " kategorisine başvurdum fakat geri dönüş olmadı. sitem yeni olduğu içinmi acaba az içerik olduğundanmı? Ne kadar beklemem veya içerik girmem lazım?

hmdgltkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sincankombiteknikservisi.com adlı sitemin DMOZ kaydını yapmak istiyorum ama nasıl ve nereden yapacağımı bilmiyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Selamlar, sanırım sunucu tarafından sorunlar yaşıyorsunuz! DMOZ tarafında da geriye dönük bir kaydınız yok.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

http://www.beyamca.com sitemi " Kişisel Siteler " kategorisine başvurdum fakat geri dönüş olmadı. sitem yeni olduğu içinmi acaba az içerik olduğundanmı? Ne kadar beklemem veya içerik girmem lazım?

Selamlar, sitenize özgün ve kaliteli içerik girmeye devam edin. Henüz erken. Sorgulama yaptığımda da zaten bir kayıt göremedim.

myben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 defadir başvuru yapıyorum ne onaylıyorlar nede cevap veriliyor.
batmanim.com sizce sebebi nedir.

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir dmoz editörü olarak çalışmanızı takdir ettim fakat içerikdeki özel bilgileri dışarıya aktarmanızın mantığını anlayamadım ..

örnek olarak :

15/10/2008 10:02:24 UTC Kategoriye uygun değil. [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Tüketici_Ürün_ve_Hizmetleri/Ev_ve_Bahçe/Mobilya/Mutfak_ve_Banyo (incelenmemişler)den World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası (incelenmemişler)e taşındı]

29/08/2009 18:22:55 UTC [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası (incelenmemişler)den World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü (incelenmemişler)e taşındı]

24/10/2009 07:16:26 UTC Kalitesiz / Yetersiz / İlgisiz içerik [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü (incelenmemişler)den silindi]

15/01/2011 09:11:44 UTC Spam - Mirror - Kopya içerik. [World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Yapı_Sektörü/Kapı_ve_Pencere_Sistemleri (incelenmemişler)den silindi]

bu bilgiler editörler arası dayanışma ve haberleşme amacı ile oluşturulur 3. şahıs kişiler için değil.

Dmoza ekleme konusunda başarılısınız ama bende size dmozun kendi sayfasına yer alan editör kumandası ve kuralları sayfasına davet ediyorum.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bi türlü suraya kayıt olamadım ya :) 2 senedir uğraşıyorum..

Nokta

For a Lifetime
Yasakli Uye
Reaction score
623
dmoz'a özel bir paylaşımın burada olması sıkıntı, yazıları vermeseydi iyiydi

hmdgltkn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma çok sık giremiyorum iş yoğunluğundan, Skype: hgultekin34 adresinden görüşelim bu aralar.

iftirat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Sizepm gönderdim. Kontrol edermisiniz lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5