İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Dk da Ödedi - Stormgold

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar siteye spam diye bağırıyorlar yabancı forumlarda ben sanmıyorum ama si yinede riske edemiceğiniz parayı yatırmayn...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gitmiş bile acilmiyor gitti paralar:Dsaglik olsun

C

C0mplicat3d

Misafir
2saat önce 1000$ yatırmak istedim Stormpay tarafından hesaplarının askıya aldıgını yazdı. şimdide siteyi direkt kapatmışlar. Hesapları kapanmasa 3-4 gün daha giderlerdi. Neyse geçmiş olsun :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
2saat önce 1000$ yatırmak istedim Stormpay tarafından hesaplarının askıya aldıgını yazdı. şimdide siteyi direkt kapatmışlar. Hesapları kapanmasa 3-4 gün daha giderlerdi. Neyse geçmiş olsun :D

tam olarak ingilizce ne yazıyordu, merak ettim.
sen onlara yatırmak istedin ama izin vermediler değil mi?
bi de bu arada madem yuksek oynayacaksın gel detaylıca konusalum derim.
özelden msnleselim istersen

C

C0mplicat3d

Misafir
hata stormpay sitesi üzerinde görüldü. Tahminimce; Ya hesapları suspend.
Yada kullanıcılar claime verdiler ödemeleri. Netiba olmayınca böyle oluyor işte *

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
offf işe biz el attık sektör kurudu yine 10larca örneği var bunun bu sitede sedo kurudu ptm ler kurudu ptcler kurudu sponsorlar kurudu surf programları kurudu bi iş var bizde ama hadi neyse

L

LNWServers

Misafir
Bencede acılır valla bu sabah aldım odemeyi bu kadar kısa surede gitmezler yav :)

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
offf işe biz el attık sektör kurudu yine 10larca örneği var bunun bu sitede sedo kurudu ptm ler kurudu ptcler kurudu sponsorlar kurudu surf programları kurudu bi iş var bizde ama hadi neyse
9 hyip e para yatırdım hepside kurudu - geriye kalan 3 ü de kuruyacak yakında ödeme alamadan.. bende mi bişey var anlamadım...

A

amaan

Misafir
Ya bu Stormpay deki claim centerdan paramızı geri çekebilirmiyiz acab.Bilen varsa bi zahmet yassın ayrıntıları :(

C

C0mplicat3d

Misafir
Çekemessin.. Çekebilirsinde ama cok uzun sürer ve çekememe ihtimalinde olur.

M

maxxlist

Misafir
ya ilk defa buraya yatırmıstım 5$ oda gitti... şansa bak ya.. kimse üsülmesin ben girdim diye kurumuştur burada:(

M

maxxlist

Misafir
böhü böhü...
kahroldum aglıyom

walla terk mi etsem...kadere bak :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5