İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Eylül 2011 - Düğünüme Herkes Davetlidir.

E

Erturk

Misafir
99af1efb.png

Merhaba arkadaşlar.

Nasip olursa 10 Eylül 2011 tarihinde dünya evine giriyorum. Düğünüme bütün iyiNET kullanıcıları, özellikle Samsun'da yaşayanlar davetlidir.

Not : Davetiyemi çizmek için iki arkadaşımızla anlaşmıştım lakin daha sonra kendim çizdim. O iki arkadaşa (Rumuzlarını hatırlamıyorum) verdikleri emek ve gösterdikleri anlayış için sonsuz teşekkürler.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hayırlısı olsun hocam mutluluklar dilerim

notta konvoya katılacaklar hız yapmamaya özen göstersinler iyi bir noktaya değinmişsin hocam :)

E

Erturk

Misafir
Teşekkür ederim arkadaslar.

Davetiye biraz ilginç ve farklı olsun istedik. Aklımada bu geldi. Sizce nasıl olmuş :p

Aslında daha farklı şeylerde yazacaktım espri mahiyetinde ama alan dardı :) Balonların yerinede normalde Trabzonspor bayragı vardı ama ortak karar ile balon koyduk :p

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir Ömür Boyu Mutlu Olun Hocam. ( Darısı Başıma Tabi Annesini İkna Edemedik O Ayrı Bir Sorun ) :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Hayırlı olsun..:)
İnşallah ömür boyu mutluluğunuz bozulmaz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Allah bir yastıkta saadet dolu bir ömür nasip etsin...
Darısı Eif ile bilgi'nin başına ...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Noluyor böyle bütün forum evleniyor :)
Ulusa sesleniş:
Herkes evleniyor ben de evlenmek istiyorum 16 yaşındayım taliplerimi bekliyorum.
Böyle giderse yakında İyinet evlenme programı açmayı düşünüyorum iyi reyting yapar :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hayırlı uğurlu olsun, siz de bir boyunuzun ölçüsünü alın bakalım :) bir ömür boyu sağlık içerisinde mutlu bir yaşam diliyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biz e.k.e.k olduk, çürücez buralarda
mutluluklar sizlere

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5