İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 gb alan 150 gb trafik + hosting otomasyon sistemi aylık 40 ytl

H

HostLiveTR

Misafir
10 gb web alanı
150 gb band
digerleri limitsiz
cpanel(fantastico yok)
2 adet ip adresi
+ hosting otomasyon sistemi özellikler:

online müsteri kayıt otomatik host acma ödeme takipleri destek(ticket ) sistemi paket olusturma..biraz daha var ama unuttum :) Html tasarıma entegre edince cok güzel oluyo :)

aylık 40 ytl

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 gb web alanı
150 gb band
digerleri limitsiz
cpanel(fantastico yok)
2 adet ip adresi
+ hosting otomasyon sistemi özellikler:

online müsteri kayıt otomatik host acma ödeme takipleri destek(ticket ) sistemi paket olusturma..biraz daha var ama unuttum :) Html tasarıma entegre edince cok güzel oluyo :)

aylık 40 ytl

Verdiğiniz otomasyon sistemi sizin yazdığınız özel bir sistem mi yoksa piyasada bulunan sistemlerden biri mi? Eğer öyleyse isim belirtirseniz sevinirim.

H

HostLiveTR

Misafir
otomasyon sistemi vizranın yeni hali ve ek olarak vizra yazıları sahibine kaldırttırıldı + olrak vizranın siparis modulu guncellendi pket sayfası suan eklenmekte özelliklerini gelistiriyoruz ama bu haliylede bir cok hostingcinin işini görür. cevap gec oldu kusura bakmayın bu aralar ilgilenemiyorum fazla iyinetle bir okul sitesi yapıyoruz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5