İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 GB Alan 50 GB Trafik

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba , 3 tane reseller paketi vereceğim...

10 GB Alan 50 GB trafik aylık sadece 40 YTL.

Aradığım şartlar, kesinlikle sistemi kasacak yada sürekli ddos saldırısına maruz bırakacak siteleri düşünmüyorum...

Sistemin işleyişi sadece bir forum ve yazılım deposu için. Sunucu masrafını hafifletmek amacıyla maximum 3 adet reseller satacağım.

Sistem p4 3GHZ HT ve 2 GB ram.
Load ortalaması 0.5 ile 1.5 arasında değişiyor, cpanel/wHM var...

Düşünenler, cazip bulanlar pm ile msn adresi isteyebilir...

Sevgiler.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10gb alan için 50gbband bence çok az :S

bol satışlar..

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey vurgulamam lazım , sistemde birsürü site yok, saldırı almayan ve hızlı işleyen bir sistem. Para kazanmak için değil masrafı düşürmek için satış yapacağım sadece... Bu yüzden zaten herkes alamaz...

T

TR1Servers

Misafir
Birşey sormamda sakınca varmı acaba ? Site adresi vs. herhangi birşey varmı ? yada yokmu ?

A

ASUSHOST.COM

Misafir
Savvis datacenterı; fakat "Sistem p4 3GHZ HT ve 2 GB ram." demişsin. Ip aralığına göre AMD bölümünde makinen...
Yanlışlık mı var, ben mi hatalıyım?

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ASUSHOST.COM' Alıntı:
Savvis datacenterı; fakat "Sistem p4 3GHZ HT ve 2 GB ram." demişsin. Ip aralığına göre AMD bölümünde makinen...
Yanlışlık mı var, ben mi hatalıyım?

:) Bir ip adresinin amd bölümünde olduğunu nasıl algılıyorsunuz? Parası verilip ilave edilen yada farklı aralıklarla koyulan ip adresleride amd yada intel diyemi sınıflandırılmaya başlandı?

Kaç senedir server kullanıyorum ama ilk kez böyle birşey duyuyorum... Ha şunu belirtmem gerek, sunucu uzun zamandır müşteri olduğum için ve diğer sunucumda arıza yapması nedeniyle iptal edeceğimi bildirdiğimde yapılan bir tekliften aldığım sunucudur...

Gerekli bilgi aşağıda;

Processor InformationProcessor #1 Vendor: GenuineIntel
Processor #1 Name: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
Processor #1 speed: 2993.373 MHz
Processor #1 cache size: 2048 KB

Processor #2 Vendor: GenuineIntel
Processor #2 Name: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz
Processor #2 speed: 2993.373 MHz
Processor #2 cache size: 2048 KB

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5