İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Hafta oldu pin halen gelecek

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
En son pin i 31 Temmuz 2007 tarihinde istedim. Google politikalarına göre en geç 3-4 gün içinde oluşturulup yola çıkıyor pin. max 4-6 hafta arasındada elimize ulaşacağı söyleniyor ama yok ne gelen var ne giden. Ne yapacağımı şaşırdım. içerde 2000 dolar param var derdim var sıkıntım var ama gelen bi pin yok. Posta dağıtım müdürlüğünü aradım isim verdim, adamda demezmi kardeş bu isimle bi dünya kişi çıkıyor hangisi nerden bilelim bize kayıt numarası ver. Bu da normal bir posta değilki kayıt numarası vereyemi. Anlıyacağınız ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. bu kadarmı olur ya..

WebStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23 / 25 günde geliyor normalde bana . Neden öyle bir şey olmuş ki ? PTT ' ye gittiniz mi acaba ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
23 / 25 günde geliyor normalde bana . Neden öyle bir şey olmuş ki ? PTT ' ye gittiniz mi acaba ?

PTT ye telefon açtım isim verdim bilgisayardan baktıklarını sölediler, fakat bir sürü isim çıkmış aynı isimle farkıl bölgelerde. Oraya gelsem bakabilirmiyiz postalara dedim. gelsende birşey farketmez o kayıt numarası gerekli dedi.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar pin iste ve 1 hafta kadar bekledikten sonra google a mail at 3 defa pin istememe rağmen henüz pinim elime ulaşmadı gibisinden. 1-2 yazışmadan sonra pininizi mail yolu ile bildireceklerdir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Tekrar pin iste ve 1 hafta kadar bekledikten sonra google a mail at 3 defa pin istememe rağmen henüz pinim elime ulaşmadı gibisinden. 1-2 yazışmadan sonra pininizi mail yolu ile bildireceklerdir.

daha önce böyle birşey başınıza gelmişmiydi acaba. ?

birde pini 15 inden sonra girsem ödemeyi etkiliyormu?

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce böyle birşey başınıza gelmişmiydi acaba. ?

birde pini 15 inden sonra girsem ödemeyi etkiliyormu?

evet daha önce benim de başıma geldi ve aynen dediğim gibi pin kodumu birkaç yazışmadan sonra email adresime gönderdiler.
pin kodunuzu ayın 15 inden sonra girerseniz ödemeniz bir sonraki ayın ödeme döneminde yapılacaktır.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Standartta 37 ila 40 gün sürüyor işin gerçeği ama bu süreyi geçerse elbetteki beklemek sadece kayıp. Arkadaşın dediği gibi maille irtibata geçin.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
konu yeniden gündeme gelmişken birşey daha sorayım. Diyelimki ben yeni pin istedim fakat eski pin geldi onu girdiğim zaman geçerli sayılıyormu yoksa sistem uyarıyormu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi