İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 konu aç paranı al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tefo99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.sozler42.biz/ web sitesi önceden normal bi siteydi ama şimdi forum sitesi oldu 10 konu açan paypal ile parasını alır ve isterse modda olabilir
parayı alanda olabilir mi diye sorarsanız evet olabilir önemli olan para alıp almamak değil paylaşım yapmak yani konu açmak

forum sitesi yeni olduğu için şuan alınan veya gönderilen bi ödeme kanıtı yok ama siz üye olun ve konu paylaşın ödeme kanıtlarınızı yorum olarak atarsınız

NOT: ödeme miktarı azdır çok değildir

refsiz link:http://www.sozler42.biz/
refli link:refli üye olmak için tıkla

turkogluturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
10 konu 0.01 oda güzelmiş hocam siteyi kapatın bence siz şimdiden :D

ReLaKx

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu konuyu açtığınız için kendinizden utanmalısınız.insanları resmen avanak yerine koymaktır sizin yaptığınız.
bu forumda sizin gibi ucuz kişilere yer yok.

tefo99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 konu 0,05 olmuştur bilginize

bu konuyu açtığınız için kendinizden utanmalısınız.insanları resmen avanak yerine koymaktır sizin yaptığınız.
bu forumda sizin gibi ucuz kişilere yer yok.

fiyat zaten değişti bide fazla para kazanan site öner de bizde kazanalım :şekil:

anafen001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kardeş sana alah akıl fikir versin ben başka birşey demiyorum. zamanında 20 konuya karşılık 5tl teklif aldım zamanında dediğim 3 4 hafta olyor. 20 konuyu açmak 4 günümü aldı foruma konu açmak kolay deil bunu bildireyim sana hem sizle iletişime geçince yok konu şöyle olcak böyle olcak konu yazarı baskı altında kalyor bu işe adam gibi konu actırmak istiyorsan kesenin ağzını açacaksın kardeşim iyi akşamlar.

tefo99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kardeş sana alah akıl fikir versin ben başka birşey demiyorum. zamanında 20 konuya karşılık 5tl teklif aldım zamanında dediğim 3 4 hafta olyor. 20 konuyu açmak 4 günümü aldı foruma konu açmak kolay deil bunu bildireyim sana hem sizle iletişime geçince yok konu şöyle olcak böyle olcak konu yazarı baskı altında kalyor bu işe adam gibi konu actırmak istiyorsan kesenin ağzını açacaksın kardeşim iyi akşamlar.

sen bu forum sitelerinde yenisin galiba :p

SteersMan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz konu açacak editör değil, köle arıyorsunuz. O fiyatta siz başkasının köleliğini yapacaksanız kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5