İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 siteye pop up reklam verilecektir.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 siteye pop up reklam verilecektir. Reklam süresi 1 haftadır . absürt ve yabancı ziyaretçisi olan siteler kabul edilmez. Mesajınıza extreme eklemeyi unutmayınız , verdiğiniz fiyatlar ve hitiniz + sitenizin içeriği kimlere reklam vereceğimizi sağlıyacaktır . İyi çalışmalar (verim alınan siteler ile dönem dönem çalışacağız) not : Sitemiz yasadışı birşey bulundurmuyor.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap nosu aldığımız 3 site ile anlaştık . Tekilleri az olduğu için 1 site olarak sayıyoruz . Kaldı 9 site .

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum pm attım ama cevap yazmadın ?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum pm attım ama cevap yazmadın ?

Çok fazla pm geldi herkese yazamadım üzgünüm . Hesap nolarını istediğim arkadaşlar ile anlaştık. 3 arkadaşın daha hesap nosunu bildirmesini bekliyoruz. Eftlerinizi yapmaya başlıyacağız herkese aynı anda. Özel mesajla eft nizin yapıldığını ve site adresini bildireceğiz reklamımız pazartesi akşam üzeri başlıyacak. İyi çalışmalar .

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam veya uygun degıl seklınde cevap yazarsanız öm lere bizde ona gore hareket ederiz ;)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de öyle söledim.Arkadaştan cevap aldım.Bahsedilen 3 kişi ben sen ve RTSngz..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşmalarımızı yaptık , gayet açık belirttim hesap nosu istediklerim ile anlaştık . Gece eftleri yapmaya başlıyoruz . Hesabı yapıkredi olanların hesabına hemen , olmayanların hesabına pzrtesi geçer .

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eftleri yaptık fakat farkettikki çoğu kişi ya banka şube kodunu yazmamış ya alıcı ismini yazmamış . Onlara pm attım yazarlarsa eftlerini yapacağız..

trdownload pm attım sana.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok yaptım eftni yarın alırsın jamalgs sağol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5