İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Tane Hesaptan sorun cıkarmi

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar 10 tane hesabim var hepsini ayri ayri cafelerden baska yerlerden actim bu hesaplar onaylandi ve aktif ettigim zaman tum hesaplarimi Bir Bilgisayarda Kontrol edebilirmiyim aceba yani banlama gibi bir durum olurmu suanda 3 tane hesabim var onlara bakıyorum her seferinde cookileri temizliyorum. aceba hepsini birden kontrol edersem sorun yasarmiyim Bilen arkadaslar varsa yazarsa sevinirim hem ben hemde baskalari bilgilenmis olur.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle çüş.
google gibi bir yer cookie sistemine bakacağını sanmıyorum ki bakmıyorda adamların sistemi çok değişik emin ol o üç hesabında aynı kişiye ait oldugunuda anlayınca hepsi atılacak. aynı bilgisayardan kontrol etmem yerinde olsam.

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ne yaparsan yap 1 den fazla hesabın oldu mu birgün gelir seni bulur hesapta da para birikmişken ödemeye yakın seni atarlar...

zaten bunu şuradan da anlayabiliyoruz sağda solda google kuponları dolaşıyor 50 euro luk kuponlar bedava veriliyor nasıl oluyor da oluyor işte!

yani google bu tarz olaylardan arttırdıklarını partnerlarına bedava dağıtıyor onlarda kupon olarak alış verişlerinde kullanıcılarına veriyorlar...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) maaşallah..
diğer hesaplarına hiç girme artık!
unut onları, bırak paraları gelsin..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı makineden baktığın o 3 hesap tehlike altında, hele ki biri banlanırsa diğerleri kesin onunla ilişkili diye en kısa sürede banlanacaktır.
kalan 7 tanesi için bari dikkatli ol, farklı yerlerden gir...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı makinadan girdiklerin banlanır yakın zamanda... İsim soyisim ve adresler tutuyorsa bir diğer tehlike sinyalidir zaten.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kendi bilgisayarından 3 tane hesaba giriyosan sadece google a mesaj at bu iş yeri bilgisayarı arkadaşlarımda burdan hesaplarına giriş yapıyo herhangi problem çıkarmı de büyük bi ihtimal çıkmaz derler ama mesaja göre bi yol izlemiş olursun hiç değilse ama 10 tanesine felan aynı bilgisayardan girdiysen diğer 9 unu sil 1 tane kalsın yada hepsini unut + google çalışanlarıda bi insan ve sevilen forumlara ara sıra takılıyolar:) diken üstündesin.
yani en iyi şey google a danışmak olur

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam dostun ne yapmışsın sen öyle nasıl aldın 10 tane hesap :) yerimi bilmiyorum ama şimdi bende google adsense ye başvurmak istiyorum ve 1 oyun sitem,1 tane evcil hayvanlarla ilgili sitem var 1 de forumum olacak yakında sizce bunların hangileriyle başvurmam gerekiyo google a hemen kayıt olabilmek için ..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dostum Sen 10 Farklı adres, On farklı İSim mi Verdin ? ...
Ayrıc Google Cookie Falan Değil,Pc nin Hard Disk Seri No'suna Kadar Kaydetiyor.
Bence o Üç Hesabına Para Birikince Google Şutlucak..
Diğerlerinin de 6 sını unut Biriyle Yoluna Devam Et

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maşallah maşallah :D
Bende aynı makinadan 2 hesap baktım para alacağım zamanda banlanmıştım.Sende 10 hesap.Google sana ödül vermeli bence :D

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle Çüş Be :D millet bir hesapta para biriktirmeye çalışıyor sen 10tane açıyosun maşallah :D

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar benim Suanda aktif bir site var ama isimler banka isimleri vs hepsi degisik domain ismine kadar degişik. yanliz 3 hesaptan biri 2 hafta once banlandi Suanda sadece iki hesap acık 1 ri neden banlandi cunki Poup acmistim iyi bir para birikti Para gelmeden banlandim :) suanda iki hesap var hilesiz olarak goturuyorum yaklasık 5 aydir iki hesabıma bakıyorum ama her seferinde cookileri siliyorum + adsansa de hile gibi bir sey mevzut degil benim bildigim hile yolu ile ilerleyen siteler banlar ama ona ragmen domain ismi hesap numaralari ev adresi adsansaye kayitli oldugu yerler mekanlar ayri evde 2 pc var gelirim sadece adsanse calismiyorum banlarsa da cok buyuk bir krizige girerim ki dilerimki allahtan olmaz.. ama her gun bu korkuyla yatıp kalkıyorum :) diğer hesaplari aktif etmedim sadece hazirda bulunsun o siteye adsanse kodlari atip 50 dolari biriktirip pin kodunu beklemeyi hazirda bulundurmayi dusunuyorum. amac ileriye donuk bir seyler ama sunuda biliyorum google adsansenin sonu yok elbet bir yerde dur diyecek.. her ne olursa olsun sirtimizi googleye baglamamak lazım söyle saglam guzel para verecek turk siteleri olsa ona dogru yelteleniriz. ama uzulerek diyorum ki mynet dahil bir cok yer saglam olarak gormuyorum..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
şimdi adsense hesabınız var.Cafeye gittiniz oradan bakdınız çıkdınız aradan 1 saat geçti ben geldim oradan bakdım hesabıma, çıkdım X şahsı geldi oda bakdı gitti.Aynı mahalledeyiz bu olay sürekli olarak oluyor.Google seni banladı.Ben ve X kişisidemi gidecek acaba ?

Google herşeye önlem almışken bunu es geçeceğini sanmıyorum.
Ve tekrarlıyorum.. Aynı anda 30 dan fazla hesaba giriş yapıyorum.Müşterilerim ve kendi hesaplarımda sörf yapıyorum.Kendi hesabımdan logout oluyorum, müşteriminkine giriyorum.Geçenlerde hileden 3 hesabım banlandı.Sebepleride ; 1. hesap hile vardı.2. hesap ilişkili dedi; banlanmış domainde kod kullanıyordu müşterim..
3. hesapta geçersiz tıklamadan dedi, maille sorunu düzelttik aktif..

Ben yap dermesin dersen; yapma derim.Tehlikiye girme.Bence sorunsuz kullanırsında o kadar kişi yok demişki, tek kullan diyen olmaya çekiniyorum.Ama bir çok hesabı tek pcde kullanıyorum, yüklü ödemeler alıyorum, sorunsuz çalışıyorum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi adsense hesabınız var.Cafeye gittiniz oradan bakdınız çıkdınız aradan 1 saat geçti ben geldim oradan bakdım hesabıma, çıkdım X şahsı geldi oda bakdı gitti.Aynı mahalledeyiz bu olay sürekli olarak oluyor.Google seni banladı.Ben ve X kişisidemi gidecek acaba ?

Google herşeye önlem almışken bunu es geçeceğini sanmıyorum.
Ve tekrarlıyorum.. Aynı anda 30 dan fazla hesaba giriş yapıyorum.Müşterilerim ve kendi hesaplarımda sörf yapıyorum.Kendi hesabımdan logout oluyorum, müşteriminkine giriyorum.Geçenlerde hileden 3 hesabım banlandı.Sebepleride ; 1. hesap hile vardı.2. hesap ilişkili dedi; banlanmış domainde kod kullanıyordu müşterim..
3. hesapta geçersiz tıklamadan dedi, maille sorunu düzelttik aktif..

Ben yap dermesin dersen; yapma derim.Tehlikiye girme.Bence sorunsuz kullanırsında o kadar kişi yok demişki, tek kullan diyen olmaya çekiniyorum.Ama bir çok hesabı tek pcde kullanıyorum, yüklü ödemeler alıyorum, sorunsuz çalışıyorum.

ben olsam hepsini banlardım :D ciddiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5