İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 tl ye blogunda sitemi tanıtacaklar gelsin

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Arkadaşlar bloglardan tanıtım yazısı satın almak istiyorum . yazı benim çizdigim çerçevede sizin tarafınızdan yazılacaktır. olmazsa olmaz şeyleri ben size aktaracagım sizde o çervede fazla bi eklenti yapmanıza gerek kalmadan yayınlıcaksınız.

Sitem domainle ilgili ,

kişisel , seo , webmaster , domain , hosting , design , eğitim , blogging , internetten para kazanma , vs konularında olan bloglara vermeyi düşünüyorum.
Ödeme havale/ eft yada paypal . Yazı yayınlandıktan sonra ödeme yapılır.

dizi , film bloglarına kesinlikle verilmeyecektir. illegal bloglara zaten verilmez.

iletişim ; tursy_suyu /at/ yahoo .com mailim.

Sorularınız varsa alabilirim . teşekkurler

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
Bana kalırsa olur , ama blogunuz guzel başka bir konu hakkında yazı yayınlamamınızı oneririm . isterseniz omur boyu olacak şekilde link alabilirim sizden .

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
vizyoncep uygundur , pislikadam için siteyi gormedigim için bişey diyemecegim hocam .

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
pislikadam.com'da 105 özgün yazı var. Yeni hosta geçince yedekleri yükliyicem. oyunkey yeni sayılır biraz.Ama linkler dofollow.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
imzamdaki bağlantıya bakıp dönermisin

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
infrno ya pm gonderildi .
depresan.net uygundur hocam , yazanblog.com uygundur hocam .

jmalinie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
inferno ya ucreti odendi , alım devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5