İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

>> 10 TL 'ye MUHTEŞEM REKLAM FIRSATI <<

abdullahemree

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği : ( Bayanlara Özel )
Sayfanızın Üye Sayısı : 321.000
İstenen Ücret : 10 TL
Alabileceğiniz Reklam Türleri : (Video, Haber Linki, Resim vs)
Ödeme Şekli : Garanti , Ziraat, Kuveyttürk hesaplarına
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler :

Arkadaşlar Sayfam aşırı aktiftir. Erişim oranları fazla sayıdadır. zaten aşağıda da belirttim..haftalık olarak sayfama, Sponsor reklamlar vererek destekliyorum..Bu yüzden erişim sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Kadınlara özel bir site olduğu için, KADIN, SAĞLIK, MODA gibi haberler paylaşılabilir. Sayfama güvendiğim için sıkıntı yok her konuda size garanti verebilirim. Video paylaşımı izlenme sayıları da çok iyidir.

Reklamlar , yayınlanmaya başladığı süreden itibaren 3 saat boyunca en üst sırada durmaktadır. daha sonra saatinin bitimine kadar sayfada görünecektir.

ÖZELLİKLE belirtmekteyim, sayfam çok ama çok kalitelidir. İlgilenenler pm yoluyla ulaşabilirler.

Resimlerde dikkat ederseniz 1 saat gibi bir sırada 70 bin erişim almakta , bu erisimler 140 160 bin arası değişmektedir.

SAYFA KANITI

7oJdRY.png

M6QmyM.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5