İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 TL'Ye Süper Domainler..

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domainler gerçekten çok güzel, vizzyon.com tam projeme göre isimdi almayı düşünüyordum fakat bunu görünce vazgeçtim
Registrar History : 3 registrars with 2 drops.

iyi satışlar

Reborn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainler gerçekten çok güzel, vizzyon.com tam projeme göre isimdi almayı düşünüyordum fakat bunu görünce vazgeçtim

iyi satışlar

Bu nedir ? Anlayamadım pardon.

iLLidan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 kere register edilmiş ve 2 kez düşmüş, yani 3 kişinin elinden geçmiş daha önce.
Bu tarz domainlerin google'dan ban'ı ya da adsense'den banı bulunabilir. (sizin domaininiz için değil genel konuşuyorum)
Olmasa bile drop domaindir sonuçta google için dezavantajları vardır, indexlenir ama yayınlanmaz yayınlanır ama 1 ayda indexlenmez, pr değer almaz falan filan bunu çoğaltmak mümkün : )

Reborn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 kere register edilmiş ve 2 kez düşmüş, yani 3 kişinin elinden geçmiş daha önce.
Bu tarz domainlerin google'dan ban'ı ya da adsense'den banı bulunabilir. (sizin domaininiz için değil genel konuşuyorum)
Olmasa bile drop domaindir sonuçta google için dezavantajları vardır, indexlenir ama yayınlanmaz yayınlanır ama 1 ayda indexlenmez, pr değer almaz falan filan bunu çoğaltmak mümkün : )

Banı yok herhangi bir yerden. İndexlenme konusunda söylediklerine katılmıyorum..Daha önce çok düşmüş domain geçti elime,,hepside gayet güzel indexlendi..

Hatta ben özellikle düşmüş domain almak isteyen bisürü insan tanıyorum..

Neyse Yorum için Teşekürler..Satış devam ediyor.

Reborn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normade 30 TL ye 2 tane alırken burda 40 TL ye 4 tane alıyoruz :alkış:
Muhteşem ama ne yazıkki ihtiyacım yok :(

Aslında 30 TL'ye 4 tane almış oluyorsunuz :) 3 Domain Alana 1 Bedava Çünkü :)

Yorum İçin Teşekürler Kardeşim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5