İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 ytl ye reklam

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.e-tembel ödev sitesi için aylık 15 ytl ye reklam arıyorum tekil hit gunluk bin :eek: yanlış yazdıgımı büyütmeyin düzeltiyorum yanlış yazdım diye döwseydiniz bari yazık yani 21. yüzyılda nelerle uğraşıyoruz ya. yazık , çok yazık! :mad: :D ***************** www.e-tembel.com bevada ödev tez döküman kitap özetleri ve soru bankası içerikle sitem için reklam arıyorum. aylık 10 ytl banner popup 15 ytl***************

W

w0w

Misafir
aliucar' Alıntı:
www.e-tembel ödev sitesi için aylık 15 ytl ye reklam arıyorum tekil hit gunluk bin :eek:

Eğer bi reklam vermek istiyorsan klavyeyi ve Türkçe'mizi güzel kullanırsan senin için daha yararlı olur. Yazdığın mesajı anlamak için 3 kere okudum. Konu adı 10 ytl ye reklam, mesajda 15 ytl ye reklam diyor. Reklam cinsi yok istatistik adresi yok. Çocukça geliyor artık bu işler. Ev kiralıktır ilanı veripte evden çıkmak istememek gibi. Madem reklam vermek istiyorsun istediğini azıcık belli et.

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam almak istiyor sanırım.

Benim anlamadığım "%5 kapasitede" filan yazıları var 100lük kısım ne kadar. Ayrıca sitedeki tüm ödevler bedava mı?

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeniden yazıyorum:)

Arkadaşlar kusura bakmayın dün biraz acele edince saçmaladık işte! şimdi açıklıyorum: www.e-tembel.com bedava ödev sitesidir. googlede bedava ödev yazıp aradığınızda hemen ilk sayfada 4. sırada çıkar. günlük tekil hit 800-1000 arası çünkü daha yeni açıldı. 1 ay falan oluyor. popup reklam 15 ytl - banner 10 ytl-sanırım yeterli açıklamayı yaptım! :rolleyes:

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amcam turkce odev sitesi yazmıssın ama okumayı daha cozememissin ;)

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık üniversite bitirmek yetmiyor. Master , Doktora falan şart. Olmayacak böyle.

C

c4®

Misafir
Bu mesaj baya durcak gibi geliyor , burda ;) Taşındı ne zaman görcez bakalım..

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okumayı mi bilmiyorum yazmayımı?

:D :D ben master yapıyorum burdan eğitim şart diyen arkadaşlara...

musalpay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ediyor nerede hangi bölümde master yapıyorsun. Sormakta kötü bir niyetim yok merak ettim.

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar ne masterı ben gerçek aliucar yani www.musicbanktr.com sahibi biri benim şifreyi bulmuş ve böyle konu açmış benim bunlarla kesinlikle alakam yoktur herkesten özür dilerim

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim insanlar dalga geçmek için yanlış bir cümleyi ne büyütüyorlar. arkadaşımızı uyarıcağınıza yok ne okudun yok şeymiş biraz daha düzeyde olursak hiç kimse hiç kimseyi üzmez. Aliucar gibide bahane bulmaz. Aliucar sana gelince sende kendi kendini kandırma senin yazdığın belli

aliucar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw milleTTTT bi yanlış yazı yazdık diye öldürseydiniz bE .puhhhhh aceleyle yazdım. hayat kısa pratik olmak gerekiyor .ayrıca şimdiki gençler hızlı :) işte bazen boyle hatalar yapılıyor. bunu büyüten dengesizlerde çıkabiliyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5