İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Ytl Ye Web Sitesi

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 YTL YE WEB SİTESİ SATIYORUZ.

NEDEN UCUZ DERSENİZ BU SİTE YENİ AÇILMIŞTIR VE TANITIMA İHTİYACI VARDIR. BUNDAN DOLAYI FİYATLARI DÜŞÜRDÜK. GELİN GÖRÜN DENEYİ DERİM. TELEFON NUMARAMI DA VERİRİM. ZATEN SİTEMDE DE YAZIYOR. HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI VE DESTEĞİDE SAĞLARIM.

http://eserhosting.com

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresi görmedim. site satmak deyince :) Acemi değilim bende 43 site var

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar zekisiniz adamın acemi olup olmadığını yazı fontundan biliyorsunuz.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslarına baktım sitelere tıkladım siteler 10 dakkada açılıyor daha soğrusu açılmalrını beklemeden kapattım?

Her halde serverında sorun var.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun olmaması lazım ben devamlı takip ediyorum. hiç durduuğunu veya yavaşladığını görmedim. bazen gece saat 3 veya 4 sıralarında 1 veya en fazla 5 dk yedekleme ve bakım olduğu için açılmıyor veya daha sonra açılıyor.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmaz .. daha ucuza sat.. daha ucuza satki ne sen kazan nede başkası kazansın.. kimse ekmek yemesin.. mesela 1 liraya sat.. :(

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum Saturn. çok haklısın zaten bu kısa süreliğine böyle olacak. yani en fazla 5 site sonunda bu olayı bitireceğim. Kimsenin ekmeğine mani olmak istemem.

R

-ReYesKaNe-

Misafir
Bu 10 dk bekleyen arkadaşa...

ben 15. dakikadayım ama hala tık yok :)
ayantas sende iyi takip et bak biz de tam açılmadğı sıralara denke geliyoruz...

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar yapmayın böyle ben ne zaman istesem ulaşabiliyorum. Böyle kötülemekle elinize ne geçer ki?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Ciddi bir is yapiyor izlenimi vermek istiyorsan sayfanin en altindaki görünmeyen kelimeleri cikar derim.Ilk izlenim her zaman önemlidir :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
host var, script var, host var domain var!!! host lazımmı ! æbi :D (æbi ve ærkadaş kelimeleri neden yasaklı anlamış değilim.)

B

bedava.dk

Misafir
Zokkie nin benzetmesi tam olmus :) Pazar yerinde de yakinda host satmaya baslarlar.(forumdak Ärkadas kelimesi yasaklanmissa keyfi bir yasaklama olmus)

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayantas' Alıntı:
Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum Saturn. çok haklısın zaten bu kısa süreliğine böyle olacak. yani en fazla 5 site sonunda bu olayı bitireceğim. Kimsenin ekmeğine mani olmak istemem.
eyvallah. anlıyor olman da güzel..
ama arkadaşlara katılıyorum. bikere sayfanın altına koyduğun "hile" kelime grupları ile ziyaretçi çekmeyi hedeflemişsin. Ben burdan şunu anlarım.
1. Googlenin bunu anlamayacağını düşünecek kadar acemisin.
2. Uzun vadede düşünmüyorsun. Google banlayana kadar işimi yaparım, Sonra arkama bakmadan giderim diyosun.

Zaten bunu yaparak rakiplerini hile ile egale etmek istediğin aşikar, hele de bu kelimecikler bir firma sitesine hiiiç mi hiç yakışmıyor..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler niye forumda herkes birbirinin bi açığını bulmaya çalışıyor ? ben bu adamı tanımıyorum 10 ytlye hostingde güvenipte almam ama sonuçta reklamını yapmış ama açığını bulmak için sitenin dibine girip gizli kelimeleri bulmuşsunuz.Başka işiniz gücünüz yokmu afedersiniz yani :S

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende baktım siteler min 1 dk içinde açılıyor.Arkadaşlar 10 dk bekledikler bilmiyorum ama ben 1 dk bekledim.Ancak garip olan kendi sitende aynı host üstünde olmasına rağmen o normal açılıyor.Sanırım bu beklemenin süresi oraya referans diye koyduğun sitelerin portal olması veya ağır olmalarından kaynaklanıyor.Birde sitedeki tasarım böyle bir sanki Frontpage ile tablolar şeklinde yapılmış gibi yani biraz amatör gibi gözüküyor.Bu arada 10 ytl kampanyasıda bana ucuz gelmedi yani tamam 10 ytl ama zaten bir 10 ytl daha koysan bunun yanına senin yazdığın özelliklerin yaklaşık 5 katı üstünde bir host alabilirsin.Lütfen eleştirilerimi yapıcı olarak kabul et amacım kimseyi kötülemek değil aksine daha iyi olmasını istemektir.İnşallah dilediklerini başarırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5