İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 Ytl Ye Web Sitesi

R

-ReYesKaNe-

Misafir
arkadaşım burda kimsenin haksız yere kötülediği yok yalan mı söylüyoruz bekledik açılmadı birazdan tekrar denicem bakalım. Dikkat edersen tüm arkadaşlar sadece bulduklarını söylüyorlar.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın Saturn

Saturn,

Keyword sadece birazcık hitimi artırmak içindir. Hem google neyi banlayacak ki
Sitemde google reklamı yok. Koymam da. İşin aslı bu siteyi yazmaya 2 ay uğraştım. Çok ciddi bir emek harcadım. Sitem güzel olsun bu işte ciddi ve güvenilir olduğumu bilsinler diye. Gel gör ki o kadar uğraştığın siteye günde 3 tekil ziyaretçi girince birazcık insanın morali bozuluyor doğrusu. Ama sen yinede haklısın ben en iyisi keyword leri kaldırayım

SaTuRN' Alıntı:
eyvallah. anlıyor olman da güzel..
ama arkadaşlara katılıyorum. bikere sayfanın altına koyduğun "hile" kelime grupları ile ziyaretçi çekmeyi hedeflemişsin. Ben burdan şunu anlarım.
1. Googlenin bunu anlamayacağını düşünecek kadar acemisin.
2. Uzun vadede düşünmüyorsun. Google banlayana kadar işimi yaparım, Sonra arkama bakmadan giderim diyosun.

Zaten bunu yaparak rakiplerini hile ile egale etmek istediğin aşikar, hele de bu kelimecikler bir firma sitesine hiiiç mi hiç yakışmıyor..

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Saturn,

Haklısın derken 2. madde dışındakileri dikkate alarak yazdım. 2. Madde bana çok uzak.

Bana inanmıyorsanız [email protected] adresini messengerınıza ekleyin konuşabiliriz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca kötü bakımdan söylemiyorum kendini iyileştir diye, host siteni referans sayfasında yazman da güven bakımından biraz kötü.

A

Amanha

Misafir
arkadaşım 10ytl ye bu siteyi satıyorsun ???

üye girişinde neler var öğrenebilirmiyim

Bana satabilirsin üzerinde çalışmalar yaparım yukarda verdiğin adresi msn e ekledim konuşlım....

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaş heralde siteyi değil hosting satıyor yanlış anladın.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keyword sadece birazcık hitimi artırmak içindir. Hem google neyi banlayacak ki
Sitemde google reklamı yok. Koymam da.

:) Google seni adsenseden değil, arama şonuçlarında çıkaracak demek istemiş. Arama sonuçlarında çıkmak için keyword döşemişsin ama Google banladığı zaman uzun bir süre Google'dan hit gelmeyecek sana. Önümüzdeki 4-5 ay hit gelir sonra?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5