İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100.000 Gösterim ???

E

esra11

Misafir
Arkadaşlar sitelerimden (3 adet) günde 100.000 gösterim yaptırıyorum ve tıklama sayısı geçen ay 400'ü buluyordu ve ortalama günlük 15-20 dolar arası geliyordu. Bu ay oldu Sedoyu ekledim siteye, Adsense düşmeye başladı ve günlük 5-6 ya indi. Tıklama sayısı da 100-150 lere, gösterim hala aynı. Sedonun etkisi dışında bu kadar çok gösterim yapıp az tıklamanın reklam kalitesine bir etkisi olur mu? Çünkü siteyle ilgili reklamlarım artık saçma sapan yeşilkartlarla doldu. Bunlar da çok değersiz geliyor..

Bu hale gelmesinde bu kadar gösterime bu kadara az tık etkili olabilir mi?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakasi oldugunu sanmiyorum, sedo ya sadece eklemissin sonucta yonlendirme sanirim yok degilmi?

bazen boyle oluyor adesense reklamlarinda sebebini google bilir

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce bazı arkadaşların söylediği gibi içeriğin bir konuya uzmanlaşmış olması çok önemli. Google pahalı reklamları bu tip sitelerde göstermeyi tercih ediyor. Bir de arkadaşlık sitesi tarzı siteler ise sendekiler genelde geri dönen kullanıcılar asıl trafiği oluşturur ve bunlar da meraktan dolayı ilk başlarda bakarlar sonra tıklmayı bırakırlar. bu da etkili olabilir oranlarının düşmesinde...

E

esra11

Misafir
Hımmm, anladım. Aslında bir konuya yönelik bir site ama sanırım google için reklam gösterecek bir konu yok.. Zamanında adsense için de olsun diye kurmadık sonuçta.. Ancak birden siteyi yeşilkartların basması çok garip.. :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5