İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100.000 gösterimli sayfa banlandı

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 100.000 gösterim yapan sitemiz banlandı + 1/3 ziyaretçiyi google kendisi yollyuordu zaten neden banladı bilmiyorum. Geçersiz tıklama felan diyor. Şimdi bu siteyi başka google hesabımızda kullansak birşey olurmu?

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha öncedende banlandığım bi hesaptaki domaini kullanmıştım birşey olmamıştı

M

MerKuR

Misafir
daha önce banlandınsa ve yeni hesapla banlanan domaininde kulandınsa ilişkilendirmeden dolayı ilerde yine banlanırsın ödeme almadan

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yazık olmuş.Demekki aynı domaini kullanmanız nedeniyle banlandı bu hesabınız da.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bu hesapta sadece tek domain wardı. 1 senedir sorunsuz ödeme alıyordum. İşin kötü yanı sahte tık felanda yok. İstatistikelr hep aynı

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bu hesapta sadece tek domain wardı. 1 senedir sorunsuz ödeme alıyordum. İşin kötü yanı sahte tık felanda yok. İstatistikelr hep aynı
googleye mail at belki düzeltirler hataysa.Yada en azından gerekçelerini öğrenebilirsin belki.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 400.000 civarı iken aynı gerekçe ile ...alakası yok hem de..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300.000 üstü için adsensenin iyilikleri var yararlanın arkadaşlar.. risk azalır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yazık olmuş yaaa...bence arkadaşında dediği gibi mail atarak bişiler yapmaya çalış

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece bir bilgi sizdede böyle olacak diye bir kesinlik yoktur.Ama arkadaşımda googledan geçersiz tıklama ve hile gibi sebeblerden banlanmıştı.Ancak daha sonra site içeriğini tamamen değiştirip google kurallarına uygun devam ediyor.Banlamanın üstünden 5 aydır filanda düzenli ödemesini alıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5