İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100.000 TL YE SİTE ALINACAKTIR

tatar14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba
Bir yatırımcı ayırdığı 100.000 TL bütçe ile kaliteli gelirli bilinen büyük bir siteyi satın almak istemektedir.Verilen bütçe maksimum 100.000 TL olacaktır.
Bu konuda satıldığını bildiğiniz yada satmayı düşündüğünüz sitelerinizi belirtebilirsiniz.

İletişim pm yada mail : [email protected]

Mg3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu fiyatta herhangi bir site görmedim piyasada ama bundan çok daha az maliyetle orjinal bir site yapımıyla daha güzel getiri elde edilebilir.

ayrildikyala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FilmlerDiyari.com
300 Tlye satıyorum Full hosting sınırsız trafik disk alanı

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bunun için bazı domain sitelerinde bulunan gelirli sitelere bakmanızı öneririm.
Ben sizin yerinizde olsam buradaki fikir ile veya kendi fikriniz ile sıfırdan başından sonuna herşeyi kendinizin yapacağı ve yaptıracağı bir projeye girişmeniz olacaktır.

enola

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şirket Adı: www.cyberstanbul.com
En trend temalarımızla hazırladığımız kurumsal sitelerimiz sizleri internet ortamında rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak. Etkileyici tasarımlarımızla müşterilerinizi etkilemek oldukça kolay olacak.
Profesyonel bir şirket olduğunuzu mobil uygulamalarınızla ve web siteleriniz ile müşterilerinize gösterelim.
Web Tasarım & Programlama
Profesyonel bir web hizmeti almanın tadını çıkarın.Siz arkanıza yaslanın ve sanal dünyanın büyüsüne bizimle şahit olun.
• Logo & Marka Tasarımı
• Kurumsal Website
• Kişisel Website
• E-Ticaret Sitesi
• Özel Website Siparişi
Mobil Uygulama
Android ve IOS Ugulamalarınız ile rakiplerinizden bir adım önde olun.Milyonlarca mobil kullanıcı ile etkileşim halinde olun
• Android Uygulamaları
• IOS Uygulamaları
• Mobil Siteler
• Mobil Oyunlar
• Mobil Ticaret
SEO &Danışmanlık
Arama Motoru Optimizasyonu ile ilk sayfada yerinizi alırken reklam kampanyalarımızla prestijinizi arttırın.
• Aylık SEO Hizmeti
• Senelik SEO Hizmeti
• Sosyal Medya Hizmeti
• E-Ticaret Optimizasyonu
• Danışmanlık Hizmeti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5