İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100.000 üyeye nasıl mail gönderirim

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Vbulletin panelden Üyelere mail göndermek istediğimde 30.000 lerde bilgisayarım kasılıyor gönderemiyorum.

100.000 üyeye nasıl mail gönderirim. 20.000 olarak bölme imkanım varmı veya başka bir yol ?

Şimdiden Teşekkürler.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende aynı sayıdaki kullanıcılara gönderiyorum sorun olmuyor.. Operada email gönderme sayfasını ayrı pencerede açıyorum aynı andaki gönderme sayısını 100 yapıyor her 100 de sayfa otomatik geçiş yapıp yenileniyor.. Hiç problem yaşamadım

derzulya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panelden yollayınca bilgisayarın neden kasılsın ki ? site kasıyo desen tamamda.. site kasıyorsa sunucu şişiyordur. bilgisayar kasıyor diyorsan tarayıcını değiştirip dene.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hayır o arkadaş bende(bende aynı hataya düşüyordum) yollarken panele giriyor toplu e-mail sayısını örnek olarak 20.000 yapıyorsa o yüzden tarayıcı kasma yapıyordur tarayıcı kastığı içinde pc kasıyordur yani onun deyimiyle e-mail yolluyamıyordur ama 3fsane arkadaşımın dediği gibi küçük şekilde yazarsa sorun olmuyor gelci ben 5000 yapıyordum yine sorun yaşamıyordum

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır o arkadaş bende(bende aynı hataya düşüyordum) yollarken panele giriyor toplu e-mail sayısını örnek olarak 20.000 yapıyorsa o yüzden tarayıcı kasma yapıyordur tarayıcı kastığı içinde pc kasıyordur yani onun deyimiyle e-mail yolluyamıyordur ama 3fsane arkadaşımın dediği gibi küçük şekilde yazarsa sorun olmuyor gelci ben 5000 yapıyordum yine sorun yaşamıyordum

Evet Litmus panelden bir seferde 100.000 yapıp gönder diyorum 100.000 kaydı sayarken bilgisayarım kasılıyor. başka nasıl gönderiyoruz?

5.000 göndersem ikinci 5.000 de kalan yerden devam ediyormu? Tekrar baştan gönderiyor diye biliyorum bilmediğim bir ayarmı var acaba?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Operada yaparsan 100 kişi diyelim sonraki 100 kişiye otomatik geçer fakat diğer tarayıcılarda devam et butonu çıkıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5