İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Çalışan Abone Kasma Hilesi

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sony Xperia™ smartphone şu bilgilere erişebilecek: Senin herkese açık profiline, arkadaş listene, e-posta adresine, özel arkadaş listelerine, mesajlarına, Haber Kaynağı, ilişkilerine, ilişki için ilgilendiklerine, doğum gününe, sohbet durumuna, notlarına, çalışma hayatına, durum güncellemelerine, yer bildirimlerine, eğitim hayatına, etkinliklerine, gruplarına, memleketine, ilgi alanlarına, yaşadığın şehre, fotoğraflarına, dini inanç ve siyasi görüşlerine, videolarına, internet sitene, kişisel açıklamana, beğenilerine ve arkadaşlarının ilişkilerine, ilişki için ilgilendiklerine, doğum günlerine, sohbet durumlarına, notlarına, çalışma hayatlarına, durum güncellemelerine, yer bildirimlerine, eğitim hayatlarına, etkinliklerine, gruplarına, memleketlerine, ilgi alanlarına, yaşadığın şehirlere, fotoğraflarına, dini inanç ve siyasi görüşlerine, videolarına, internet sitelerine, kişisel açıklamalarına ve beğenilerine. Sony Xperia™ smartphone senin adına paylaşımda bulunmak istiyor. Sony Xperia™ smartphone, verilerine her zaman erişebilmek ve verilerine her zaman erişebilmek istiyor.
yuh yani sonra diyoruz bu spam mesajlar nasıl oluyor işte böyle ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5