İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 den fazla dizine basit bir şekilde ekleme yapın

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
100 den fazla dizine basit bir şekilde ekleme yapmak için aşşağıda 2 dosya ekledim,

1. dosya: Html ye çevirin dizinlerin gönderi sayfası çıkacaktır, gönderi sayfalarını ROBOFORM kullanarak otomatik olarak doldurabilirsiniz bu işlem ile yaklaşık olarak 20 dakika sürüyor bu listelere gönderi.

2. dosya: Dizinlerin reciprocal olarak kodlarının toplandığı dosyadır, bu kodları sitenizde bir sayfaya yerleştirmezseniz gönderi yapamazsınız... Direkt html olarak kaydedip sayfanızdan link vermenizde yeterli olacaktır...

E daha ne diyim link açıklamanızı aramalarda bulunmak istediğiniz kelime olarak yazın mesela, site açıklamasını ingilizce yazınki kabul edilmekte problem yaşamayın bazıları türkçe açıklamaları kabul etmiyor... Bu dizinleri kodları vs. herşeyi kendim topladım başka bir siteden, başka birinden vs. almadım...
Yaklaşık 500 tane bu şekilde site topladım bazı arkadaşlara özelden vs. gönderdim burada sadece bir bölümünü yayınlıyorum o arkadaşlarda ahada forumda yayınladı diye tüm listeyi yayınlamasın lütfen :) Bu listeleride birkaç arkadaşın örneğin badlove cebelleşip durmasından dolayı ekliyorum, hiç değilse fikir edinirler bu şekilde daha çok kaynak bulup daha başarılı olabilirler.

Ps: Şunu bana sormayın arkadaşlar lütfen, seo link eklemek, backlink sahibi olmak vs. değildir... Seo kodlamanızdan tutunda sayfa içeriğinizin nasıl olduğuna kadar uzanan bir konudur tek başına hiçbir yöntem işe yaramaz... Ama düzgün bir içerik, spam olmayan sayfalar, hatasız kodlama ve doğru şekilde alınmış backlinkler ile Türkiye de birçok kelimede yarışabilirsiniz... Burada aslında yapılması gereken çok şey yazıyor... Şimdilik bu kadar :p

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5