İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Dizine Kayıt 20 YTL

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce sitelerinizin 100 yabancı dizine manuel olarak 20 YTL'ye kayıt ediyorum. Siteniz link istemeyen dizinlere kaydedilir.Sadece garanti bankasına eft/havale kabul ediyorum.

İlgilenenler PM atabilir.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"siteniz link istemeyen dizinlere kaydedilir" demekle neyi kastediyorsun

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kod ekletmeyen dizinler demek istiyor.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anladım teşekkürler ama bu backlink olayını olumsuz etkilemezmi yani backlinki sayfanda vermemiş oluyorsun o zaman

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
karşılıklı link değimi kötüdür zaten bu daha yararlı olur. o site sana link vermiş olacak. eğer sende verirsen bunun planlı yapıldığını gösteriyorsun.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman bizim sitemize koyduğumuz toplist linkleri çok mantıklı değil o zaman öylemi

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplistlerin pek faydası yoktur önemli olan karşılıksız link almakdır.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu dizinler nedir pagerankları varmıdır.ceaser bu satışı onaylıyormusun güvenli ve faydalı olurmu.

eraset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizinlerin hepsi pr4 ve pr4+ dizinlerdir. ekleme işlemi sonrası eklenen dizinlerin listesi bilginize sunulacaktır.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu dizinler nedir pagerankları varmıdır.ceaser bu satışı onaylıyormusun güvenli ve faydalı olurmu.

aslında ben olayı diğer arkadaşa anlatmak istemiştim. evet faydalı olur dizinlere link eklemek faydalıdır. ama anlaştığınız kişiyi tanımadığım için ekleyip eklemeyeceği hakkında fikrim yok. (satıcı yanlış anlamasın gerçekten tanımıyorum kendisini ön yargıda yapmıyorum)

ekleyeceği dizinler zaten bedava dizinlerdir siz de araştırıp bulup ekleyebilirsiniz bu dizinlere. sadece bu işin hamallığını yapmamanız adına satıcı bu işi 20 ytl'ye yapacağını belirtmiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5