İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 dolar olmadan pin gelirmi?

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

Benim hesabımda yaklaşık 70 dolar war. Ve daha bu ilk kazancım olacak. Yani biraz acemiyim. Nasıl alınır falan diye karıştırırken baya bi gitmişim :D ama kabul olacağını sanmazdım. Şimdi mailime baktım pininiz normal posta ile gelmektedir yazıyor. Bu nası oluo 70 dolarda iken gelirmi pin? Yada pin geldikten sonra 30 dolar dahamı bekleyecem?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UtkuTS' Alıntı:
S.a

Benim hesabımda yaklaşık 70 dolar war. Ve daha bu ilk kazancım olacak. Yani biraz acemiyim. Nasıl alınır falan diye karıştırırken baya bi gitmişim :D ama kabul olacağını sanmazdım. Şimdi mailime baktım pininiz normal posta ile gelmektedir yazıyor. Bu nası oluo 70 dolarda iken gelirmi pin? Yada pin geldikten sonra 30 dolar dahamı bekleyecem?
pin 50$ da gonderilir
odeme 100$ ulasinca

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabındaki para 50$'a ulaşınca pin kodun hazırlanır ve evine postlanır. Maalesef burada Güvenli teslimat seçilemiyor, postacıyı bekleyeceksin. 3-5 hafta içinde gelir.

S

sohbetorg

Misafir
benimde 80 dolar oldu ilk odemeyi bekliyorum ben EFT ile secim yaptim ve verdigim hesapta dogrulama geldi 1,41 $ bende onayladım dogrulandi aceba bu nasıl olucak yine pin gelicek mi ?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbetorg' Alıntı:
benimde 80 dolar oldu ilk odemeyi bekliyorum ben EFT ile secim yaptim ve verdigim hesapta dogrulama geldi 1,41 $ bende onayladım dogrulandi aceba bu nasıl olucak yine pin gelicek mi ?
pin yollandı diyorsa gelir, ama 50$ olmadan eft yi doğrulayıp seçtiysen gelmemesi lazım

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin yollandı gelir diyorlarda 2. pini isteyeli bile 1 hafta geçti hala ilk pin gelmedi :S

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende 3 hafta ara ile 2 defa pin istemiştim zamanında, 2 ay bekledim en sonunda adsense e mail attım pinim gelmedi diye, 1 saat sonra abim elinde zarflarla çıktı geldi, 2 pin aynı anda ulaştı, adsense ten 3 - 4 saat sonra mail geldi, sisteme girip baktığımızda pin iniz girili durumda zaten diye :) elemanlar kafa yapıyorum sanmıştır kesin :D

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) nasıl gerek kalmıyor yahu benim ödeme sistemim eft eğer ilk kez alacaksan ister eft seç ister havale pin olayı vardır ve bence hep olacak ,bana göre aynı isim ve adresle filan tekrardan üye olunmaması için.

L

LaneT CoCuK

Misafir
pin olayı nedir Ya Acemiyiz Az Bucuk Bilgimiz Var.. Şuan 60 $ Küsür Pin ne iş ? Benmi istiyorum omu geliyor mail e mi nasıl ? Bilgilendirirseniz Sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5