İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 dolar per click olucak iş degil !

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
$100.00 - structured settlements
$100.00 - mesothelioma attorney
$33.50 - cord blood - what the he** is that?
$29.75 - student loan consolidation
$25.01 - tax attorney
$19.13 - contract management software
$18.99 - drug rehab
$13.00 - lemon law

bunlar overturedan aldigim clik başı en cok kazandiran kelimeler gordugunuz gibi mesothelioma ve settlements kelimeleri yuz dolar veriyor overturea yani google a da google da yuzde otuz kırkını size

herkese iyi geceler dilerim

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
click mi yoksa 1000 click mi? 100$ click başına olması zor görünüyor bence.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Structured Settlements
Get tomorrow's money today. If you have future payments coming to you in the form of structured settlements or annuities and you need cash now, let us get you what you need.
www.americasnotebuyer.com
(Advertiser's Max Bid: $100.00)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavilim' Alıntı:
olayi anlamadim adsense mi veriyor bu parayi?

arkadasinda dedigi gibi overture bu. Baska bir arama motoru www.overture.com eskiden goto.com olarak bilinirdi. Isim degistirdi sonrada yahoo satin aldi.
Burda arama yapinca arama sonuclari tiklama basina en cok parayi verenleri uste yerlestiriyor. En buyukten en kucuge diziyor. Ayni google daki kenardaki sponsor sonuclar gibi. Bu sistemi ilk bulanda bu overture zaten.

Ama benzer kelimelere adsense de cok veriyordur.

Birde overture de o 100 dolar gozukuyor ama bir tiklama, oveture de sistem degisik calisiyor. Adam 100 dolar oneriyor ama 100 dolara yakin bir meblag odemez. Cunku onun en cok odeyecegim dedigi miktar o ve hic bir zaman o miktara erismiyor.

Genelde de de bu pahali ilanlar hep avukatlikla ilgili. Mesela mesothelioma bir kanser cesidi. Asbestos diye birseyle kontak kurarsaniz bu kanser cesidine yakalaniyorsunuz. O asbestosuda kullanmak yasak. Mahkemelerde cok tazminatlar kazaniliyor bu yuzden. Adamlar cok para veripyor ama bu overture ye filan, turnayida gozunden vurunca milyonlari goturuyor.

W

W3BM4ST3R

Misafir
Overture'u bu arala çok fazla duymaya baladım. Yabancı sitelerde fln forumlar açılıyor bunun için.

Fakat üye olmaya çalıştım, baktım türkiye yok :(
Hadi amerika'yı seçip üye olayım dedim, inceleyelim bari sistemi bi baktım adam seni CJ (commision junction) ye üye yapıyor. Ordan veriyor sana kodu.
Çözemedim olayını. Affilate olarak üye olmaya çalıştım bide partner olayı var onun için abartı hitler istiyorlar günlük 200.000 gibi bişeydi sanırım yani abartı rakamlar.

Lütfen overture ile çalışan varsa veya bu konuda bilgi sahibi olan varsa şurda açıklıyabilirmi

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
overture da çalışmak istemeni anlamiyorum adsense dururken overture un bence internete katkisi sıfır sadece yuksek hitli siteleri alarak sadece cebini doldurmayi amaçliyor google ise internete gercek internet kullanicilarina hizmet ediyor kendi komsitonunu alıp tabi her zaman heeryerde kalbiimizdesin GOOGLE amca :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5