İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Dolara Bir Poratyl Kurayim Hemde Nuke Değil.. :d

C

carleone

Misafir
120 Dolara Bir Poratyl Kurayim Hemde Nuke Değil.. :d

üyelik sistemli , forumlu, chatli , downloadlı , linki şiirli ve radyolu ayrıca müke le tasarımlı bir site sadece 120 dolar ayrıca tamamen özel tasarım herhangi bir nuke değil.. . DÜŞÜNRMÜSÜNÜZ? DÜŞÜNNENLER BURAYA YAZSIN GÖRÜŞELİM.. PİYASAYI ARAŞTIRIN BÖLE BİRŞEY BULRUSANIZ BANADA HABER VERİN :D cevaplarınızı bekliyorum.. =??

G

guajira

Misafir
carleone' Alıntı:
üyelik sistemli , forumlu, chatli , downloadlı , linki şiirli ve radyolu ayrıca müke le tasarımlı bir site sadece 120 dolar ayrıca tamamen özel tasarım herhangi bir nuke değil.. . DÜŞÜNRMÜSÜNÜZ? DÜŞÜNNENLER BURAYA YAZSIN GÖRÜŞELİM.. PİYASAYI ARAŞTIRIN BÖLE BİRŞEY BULRUSANIZ BANADA HABER VERİN :D cevaplarınızı bekliyorum.. =??

yanlış başlık altında açılmış konu heralde galiba sanırsam.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refarans versende millet ona göre bakıp yaptırıp veya yaptırmayacagına karar verse.

C

carleone

Misafir
ok tabi olur da buraya yazsın yaklaşık 15 tane falan referans var ama resim halinde isteyenler sölesin. onlara yioliim

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
refarans isimlerini yazarsan bakarız buraya yaz bence tek tek vermene gerek yok.

C

carleone

Misafir
ABİ BİR KAÇ TANE VEREM..

yarimsin.com

ve daha bir sürü. daha çok isteyenlere benle irtibata geçsin abi acayip detaylı bilgi, veririrm. bunlar daha ilk denemeler. bunların dışında harika refersanlar var ama resim halinde. çünkü çoğu yayında diil daha yeni yeni girecekler..

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincisi asp beş para etmez php programcılıgın olacak .çok acemice bir çalışma bence refaransın bumu yani:) protal diyorsun çok özellikli bir şey olması lazım.

C

carleone

Misafir
bak bu dediğim gibi çok daha denemesi eğer istiyorsan benimle bire bir görüşem orda sana 15i aşkın refersan göstereceğim.. harika şeyler var orada. ayrıca bu site daha yeni açıldı. bu yüzden isteyenler bana başvursun çok güzel refereanslar onları bekliyor.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
birincisi asp beş para etmez php programcılıgın olacak .çok acemice bir çalışma bence refaransın bumu yani:) protal diyorsun çok özellikli bir şey olması lazım.

valla sitenin acemice olduğuna katılıyorum da asp'nin beş para etmeyeceğine katılmıyorum.

şöle bişi de var php'cilere sorarsan asp'yi amatör bulurlar, asp'ciler ise php'yi amatör bulurlar :)

ama iki dil de çok sağlam :)

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp yi bir zamanlar yutmuş fakat daha sonra phpye geçmiş ve şu an aspyi unutmuş biri olarak phpnin aspden kat kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca carleone arkadaşım eğer ciddi işler yapmak istiyorsan düzgün yazı yazmayı öğrenmelisin. Az önceki mesajına baktım referansı 2 sinde de doğru dürüst yazamamışsın. Ayrıca satmaya çalıştığın şey sanırım hazır scriptlerden derleme ve portala benzer bir yanını da göremedim. Sanırım bu işlere yeni başladın ve para kazanmaya çok heveslisin. Ama bu işler birden olmuyor öncelikle sabretmen ve deneyim kazanman lazım... Bu şekilde projelerle biryere varamazsın.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asp de 10 satırlık bir bölümü phpde bir satırda oluştuyruyorsun asp devri bitti bence php ve perl devri bu devir.

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php asp den cok üstün basic sytax'ı beni çok sıkıyor. Artı çoğu şeyi ekstra kompanent ile yapmanız gerekiyor.. VelHasılı kelam php > asp bence

U

username

Misafir
php nin bir avantajı da daha ucuza mal oluyor.. şimdi bi servera windows 2003 kurmak baya bi maliyetli :)

S

sevdik

Misafir
konu dağıldı galiba ....

Mesaji yeni okudum asp/php sohbetine girmiyecegim.Sadece hem kişisel ve büyüklerimden öğrendiğim bir şey var. Eğer ciddi işler yapmak yaptırmak istiyorsak önce ciddi konuşmamız gerekir.

Arkadaş buraya başlık açmış portal kuruyorum 100$ a diye ben yazıyı okudum sadece ve - no verdim. Birincisi madem iş yapmak istiyorsun önce düzgün türkçe kullanarak ve burdakilerin senin bir müşterin oldugunu unutmayarak teklifini yazmalıydın.

Verem,gelem, gibi türkçe de yeri olmayan kelimeler kullanmak aynen sanki bir iş başvurusuna giderken iş adamına "NAPİYON BABO NASİLSAN GARDEŞ" der gibi bir cümle olur.

Lütfen iş yapmak istiyorsanız ve birazcıkta olsa bilginiz var ise bunu kullanmasını bilin. Düzgün türkçe ile birkaç arkadaş toplanıp güzel işler yapılabilir.İyi çalışmalar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5