İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Flash Oyun kaca mal olur

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyun sitesi beni iyi sardi suan:) Ama benim aklindan gecen 100 tane sitesnin kendine ozel oyun yaptirmak
Daha once yaptiran oldumu hic flash oyun ?? yaptiran oldu ise kaca yaptirdilar
Forumda flash oyun yapan varmi ?? yapan var ise tane olarak yada toplu 100 tanesi bana kaca mal olur
son olarak bir sorum daha var kafamda bir fiyat var sayet o fiyata yakin asagi yukari yapilirsa 100 tane yaptircam duruma gore ilgi gorurse bu rakami 500 e kadar cikartmayi dusunuyorum
sizce Degermi ??
yaptiran, yapan yada bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alpaym' Alıntı:
Ciddi düşünüyorsan bir oyun 1000 dolar filan diyorlar.
piyasasini bilmiyorum hicbir bilgim yok o yuzden buraya yazdim oyun icin ilk baslangic 100 daha sonra 500 diye dusunmustum ben ama bu sekilde 1000$ ortaya cok yuksek bir fiyat cikar oda oyun sitesi icin degermi ??
Bakalim hem burdaki arkadaslarin genede bir fikrini almak iyi olur bu arada pazartesi bir sirket var bunlari yapan onlarla randevu aldim birde onlarda fiyat almakta fayda var

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al oyunu koy illaki senin sitenin olması mı gerekiyor hangi sitenin kendi oyunu var?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alpaym' Alıntı:
al oyunu koy illaki senin sitenin olması mı gerekiyor hangi sitenin kendi oyunu var?
Konu dagilcak istersen dagilmasin ben ozetliyeyim tekrardan
bu oyun sitelerine giren yas ortalamasini biliyorsundur. ustteki mesajimdada ekledim oyunlarieklerken ozellikle dikkat ettim oyunlarin ustunde bariz sekilde buraya tikla diyen sekilde olanlari eklemedim cunku direkman siteye gidiyor link ama genede ornek
ziyeretci rekor yapiyor submit cikiyor dogal olarak insanlar isimlerini eklemek istiyor tiklayinca dogru o siteye gidiyor
yani sende olan hit eninde sonunda o siteye kayiyor yani kisaca az once bir siteye baktim 20bin kisi su anda online oyun oynuyor diye yaziyor bu 20 bini diger bu sekilde pyun sitelerinde giderek topluyorlar
benim anlatmak istedigimde sayet cok asiri bir miktara mal olmuycaksa ilk basta 100 tane bu sekilde site adina oyun yaptirip daha sonra cogaltmak bir nevi kendi yaginda kavrulmak + disaridan yag(hit) ilave etmek (reklama ihtiyac bile duymadan) birde turkce site icin soylemedim turkce site olmus osla hit kaybi %5 olacaksa ing sitede hit kaybi %50 nin ustunde oluyor bence

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında oyun yaptırmana gerek yok swfleri editleyip kendi reklamını koyabilirsin 100 tane oyunu ucuza yaptırmaz cok zor kimse 100 tane oyunla 1000$ için uğraşmaz bile

A

Airborne

Misafir
SLaYeR' Alıntı:
aslında oyun yaptırmana gerek yok swfleri editleyip kendi reklamını koyabilirsin 100 tane oyunu ucuza yaptırmaz cok zor kimse 100 tane oyunla 1000$ için uğraşmaz bile
Emege saygi nerede? Birde yok sitemi kopyaladilar yok böyle yaptilar dersiniz. Bu senin verdigin akil ne oluyor? Tamamen emege saygisizlik.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Airborne' Alıntı:
Emege saygi nerede? Birde yok sitemi kopyaladilar yok böyle yaptilar dersiniz. Bu senin verdigin akil ne oluyor? Tamamen emege saygisizlik.
çok haklısın airbone
biz türkler alıştık zaten yabancı sitelerlerden bişeyler kopyalamaya
bende oyunsiteleri ile ilgili bir link listesi yapacaktım
piyasada bir sürü link listesi scripti vardı,ben kendim bir tane yaptım basit oldu ama en ufak koduna kadar bana ait
bu insana değişik bir zevk veriyor
binlerce hitten daha büyük zevk yani

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flashcenter.net' Alıntı:
Wallahi benim yaptığım 2 tane flash oyun var.Ahanda adresler:

http://img252.imageshack.us/my.php?image=paratoplamaca7dn.swf
http://img252.imageshack.us/my.php?image=paratoplamaca7dn.swf

ama bunları alacağını pek sanmam.
eline emegine saglik
benim istedigim ing + biraz orjinal birsey yani ilgiyi cok cekecek
Bu arada ben 100 oyun icin 1000 $diye bir sey yazmadim 100 oyunu 1000$a kimsenin yapmayacagini herkez biliyor herhalde :}
Burda ogrenmek istedigim ing ve ilgi cekicek orjinal bir oyunun bana maliyeti ne olur konu gene dagildi gitti gene

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alpaym' Alıntı:
Ciddi düşünüyorsan bir oyun 1000 dolar filan diyorlar.

php tabanlı oyundan bahsetmiyor, flash oyun ne kadar kapsamlı olabilir ki ? Hepsini 250'ye yaptırabilir. Daha ucuza olabilir ama tam kalite ve tam verim için o fiyatı vermeli. | fakat 1 tanesi o kadar etmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5