İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 İnbox Mail Programı Gmail,Hotmail vb. Smtp lerle Gönderim

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Artık bukadar yüksek talebe bir şekilde cevap vermek gerekiyordu.
Program Tekrar Dağıtımdadır. Ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tek istediğim şey emeğe saygı.
İstek Linkli : TIKLA
Bu program spam amaçlı üretilmemiştir. İnbox mail atması gereken kullanıcılar için küçük çapta mail gönderim yapmalarını sağlar.

Gmail , hotmail ve Smtp desteği olan herşey ile bedava mail atabilirsiniz.
Örnek : 10 adet gmail hesabı ekleyebilir günlük gmail sınırı kadar mail atabilirsiniz. Örnek 10 hesap x 100 kota = Toplamda 1000 Mail atarsınız.
Kendi smtp nizi tanımlarsanız : 1 hesapla istediğiniz kadar mail atabilirsiniz.
1 gmail hesabı açıp 10 adet kota verip kendi smtp nizi ekleyip onada 50 kota verebilirsiniz. Açılan her hesaba kota verebilirsiniz.
Program Akıllı sistem olarak çalışmaktadır.
İstediğiniz kadar hesap tanımlayabilir, her hesaba istediğiniz kadar mail kotası verebilirsiniz.
Kategorilerini oluşturup, istediğiniz kategoriye isteğiniz hmtl içeriği gönderebilirsiniz.
Dış veri al yöntemi ile maillerinizi içeri aktarabilirsiniz..
Ve daha sayamayacağımız bir çok özellikle sizlerle.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo sunmuyorum ama test maili atabilirim.

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence programa dns üzerinden sınırsız mail gönderimi sağlaman gerekiyor. Senin bir çok rakibin bu özelliği sunuyor. İsim vermek istemiyorum reklama kaçmasın diye.
Emeğine sağlık.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten ücretsiz üye olana veriyorum. Bundan büyük hizmet olurmu sence dostum.

R

RadoyNet

Misafir
Her hesap 10 maille sınırlıdır demişsiniz.

Bir anda 1000 mail birden tek hesaptan yollanamıyor yani?

Doğru mudur.

moonSheLL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Mail Gönderdiginizde %100 Nasıl inbox veriyorsunuz bunu Acıklarmısınız Okundu Bilgisi ilemi veya böyle bir bilgi varmı ? Şu anda Türkiyenin en Büyük Mail Göndericileri bile %100 inbox vermiyor bende bu işi yapıyorum seni kötülemek amacım degiL cünki mail Göndermeye Başladın mı Hotmailde Gmailde Spama Düşerse mail 10 kullanıcıda Spama Düşse ip Banlanır 24 Saatte Benim Sunucularım 700.000 Mail Gönderiyor. Programla Yollamalarda Bilg acık Kalması Lazım vs vs Bir Sürü işler bende bu işi yapıyorum tanıyorsunda beni yanlız 100% inbox Zor abim Walla neyse Kolay Gelsin

Doruk Bilgi Teknolojileri
Engin KAHRAMAN
www.dorukmail.com

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüzlerce firma olabilir, bu işin başını çekenlerdenim. Gmail , hotmail hesapları ile gönderiyorsunuz spam düşmez zaten. Program her 10 mailde bir hesap değiştirir. 3 hesabınız var diyelim her birine 99 kota verdiniz ise 99 x 3 adet mail atarsınız. program her 10 mailde bir hesap değiştirerek atar taki kotası bitene kadar. SMTP niz temizse inbox düşer programda inbox düşürmesi için gereken her işlem zaten uygulanmıştır. Bu ilk değil bundan önceki programlada ıspatladım. Sanırım bunlar yeterli ve halen anlamıyorum, ücretsiz bişey dağıtıyorum halen eleştiren var :) Daha net sölemek gerekirse programı zaten 5000 üzerinde insan denedi ilk defa denenen bişey değil yani.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dağıtım işlemi bitmiştir arkadaşlar tşkler.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Mail Gönderdiginizde %100 Nasıl inbox veriyorsunuz bunu Acıklarmısınız Okundu Bilgisi ilemi veya böyle bir bilgi varmı ? Şu anda Türkiyenin en Büyük Mail Göndericileri bile %100 inbox vermiyor bende bu işi yapıyorum seni kötülemek amacım degiL cünki mail Göndermeye Başladın mı Hotmailde Gmailde Spama Düşerse mail 10 kullanıcıda Spama Düşse ip Banlanır 24 Saatte Benim Sunucularım 700.000 Mail Gönderiyor. Programla Yollamalarda Bilg acık Kalması Lazım vs vs Bir Sürü işler bende bu işi yapıyorum tanıyorsunda beni yanlız 100% inbox Zor abim Walla neyse Kolay Gelsin

Doruk Bilgi Teknolojileri
Engin KAHRAMAN
www.dorukmail.com

Türkçe kurallarına uymak forumumuzda zorunludur.Bu konuya dikkat edin.

Crossfire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vakit bulabilirsem böyle bir program yazıp ücretsiz dağıtmayı düşünüyorum. BLog sitemden.

cohenpapar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu programa veya bir benzerine ihtiyacım var. elinde olanlar paylaşabilirmi lütfen.
şimdiden teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5