İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Kalite - Sağlık ve Cinsel Yaşam Portalı

Yakuza60

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi : Özel Mesaj Yoluyla
İstenilen Fiyat : Fiyat Düştü 1500 TL
Site Kategorisi : Sağlık Yaşam Portalı
Google Pagerank: 0
Google Indexi: 3.110
Google Görsel Indexi: 1.660
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 1.891.578
Alexa Ülke Sırası: 23.514
Alexa Backlink: 34
Yandex Index: 1.886
Dmoz Kaydı: yok
Domain Yaşı: 1 yıl
Site Lokasyonu: Hollanda
Seo Trustrank Değeri: 1.512
Gelecek Seo Trustrank Değeri: 1.814
Facebook Sayfası : 2K-3K Arası Beğeni
Twitter Hesabı : 5800 Takipçi
Bağlı Domain : .com - .net -.org Uzantı Mevcut.
Kullanılan Sistem : Wordpress
Kullanılan Tema : xTurk Tema - 200 Lira
Seo Çalışmaları : Neobro Kullanarak ve Ekip Desteğiyle Yapıldı.
Hit Aralığı : Haftasonu - Haftaiçi Farkıyla 1250-2000 Arası; En Son Konu Kasımda Eklenmesine Rağmen.

Not: Reklam Alınmadı, Siteye Bir İki Bişi Koydum Yeni Ama Hiç Memnun Kalmadım. Reklam Serverlarında Ban Bulunmamakta. Adsense Alan Uçurur Zaten. Domain Yeni Görünse de Eski Bilinen Bir Domaindir. Tamamiyle Sağlık Sitesi Kökenlidir. Hürriyet,Milliyet,Mynet,Ekolay Ne Doğrultu da Sağlık-Cinsel Sağlık Paylaşımı Yaparsa Aynı İçerik Mantığıyla Güdümlenmiştir. Yanlış Anlaşılmasın Kopyala Yapıştır Değil Site +18 Değildir Bunu Belirtmek İstiyorum.

Ne Kadar Eğilirseniz Siteye O Kadar Geri Dönüş Alıyorsunuz Artık Tamamiyle Temeli Oturdu Sitenin Çok Emek Harcadık. Evlenmem ve Artık Zaman Ayıramamdan Dolayı Satıyorum. Siteme Güveniyorum Fiyat Gayet Makul Bu Ölçüde Emek, Altyapı ve Sitenin Kalitesi Göz Önüne Alınacak Olursa. Zaten Panele Giren Siteye Giren Daha Tasarımını Kendisi Şekillendirmeye Başlarken Hayran Kalacaktır. Bunun İçin Yukarıda Tema Adresinden Temayı Dahi İnceleyebilir. Alexa Zaten Düşüyor Her Geçen Gün Ben Bişiler Yapmasamda :)

E-Mail : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5