İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 kelimesi 90 kuruş makale yazılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhaba

bende makale yazarı arıyorum ılgılenen arkadaslar ozgun ıcerık yazacaklar bos bızımle uzun bır yola cıkacaklar ırtıbata gecsınler

konular saglık beslenme vs

post atmanızda ıstenecektır

Msnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 Kelimesi 90 Kuruş diye bir konu açıyorsunuz ve bu konuyu açarken de konu açılımı ile ilgili kuralları okumuyorsunuz, artı Makale Hizmetleri veren ve hizmetini gerçekten kaliteli yapan kişileri de burada rencide durumuna, dalga geçermiş gibi bir vaziyete sokuyorsunuz. Allah aşkına 100 kelimesi 90 kuruş nedir ya ! Lütfen konuyu bir an önce kapatınız, aksi şeklinde yetkililer kesinlikle ilgileneceklerdir... Makale hizmetleri için bilgi isteyen arkadaşlar olursa pm yolu ile bana ulaşabilirler, anlaşılan konuyu açan kişiler sağlıklı şekilde takibinde bulunamıyorlar. Gerekli olan tüm yardımı gerçekleştirebilirim. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5