İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bütün site dolaşımları tamamdır. kolay gelsin..

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
listedeki bazı linkler ggogle araması bunların sebebi nedir..

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
gezintiler tamamlanmıştır.
40 dk kadar sitelerde gezilmiştir..saat 19:00 dan sonra bir daha sitelere girip gezeceğim..
Fulldownload.gen sitesini gezdim fakat sadece anasayfaya girebildim konu yok hiç..
Hdfilmkeyfi sitesine girilmiyor tek gezilmeyen site o.. düzeldiğinde oda gezilecektir..

günlük gezinti tamamdır :)

Düzeltme : Son Eklenen Site Gezilmiştir..

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
listeye laterit eklenmiştir... yeni eklenen arkadaşlar forumda bu bölümde paylaşılan mesajları okurlarsa iyi olacak.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ARKADAŞLAR HİÇ KİMSENİN REKLAMLARINA TIKLAMAYINIZ LÜTFEN.ADAMLARIN ADSENSTEN BANLANMASINA SEBEP OLMAYIN.

burayı görünce korktum :D:D
mahkeme kararıyla kapatılmıştır yazısı gibi aynı :D

iyi gidiyor gibi saadet zinciriniz, başarılar

DEPRESAN SENİN DERDİN NE? BİZ GELİP SENİN ÜYE OLDUĞUN DOLAŞIM GRUBUNU Tİ YE ALACAK ŞEYLER YAZIYORMUYUZ.BU GRUBUN DERDİ BU GRUBUN DERDİDİR ÜYE DEĞİLSEN GRUBUMUZA NEDİR BU DALGA GEÇMELER?

BU GRUP GAYET GÜZEL GİDİYOR.BU İŞLERE YENİ BAŞLAMIŞ BİKAÇ ARKADAŞTA ALDIK. DAHA ALEXANIN NE OLDUĞUNU BİLMEYENLER BİLE VAR AMA ADAM GİBİ SİTELERE GİRİP DOLAŞIM YAPIYORLAR.SONUÇTA Bİ ŞEKİLDE ALEXAYA FAYDALII OLUYORLAR HEM O KIRMIZI UYARI MESAJLARINIDA YANLIŞ HAREKET YAPILMASIN DİYE YAZDIM.NE OLMUŞ SANKİ? HADİ BİRADER KENDİ GRUBUNA GİT ORDA GEÇ DALGANI...YA DA ÇOK BİLDİĞİN VARSA KENDİ GRUBUNDA ANLAT.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@
sobot eklenti olarak bende ''SEO Status PageRank/Alexa Toolbar'' var. şuan bir sitem yok ama yardım için hergün siteleri gezebilirim.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sorf tamamlanmıstır arkadaslar atladıgım olduysa pm atınız

cyber_link

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhabalar herkese. aöf sınavım vardı yeni geldim. hemen alexa yıldızları veriyorum ve dolaşıma başlıyorum. www.genctr.net

Solidiers Of Allah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün siteler gezildi Hepsine İslamsal adıyla Bir adet yorum eklendi arkadaşlar lütfen girip çıkmayın rank'ı düşürüyorsunuz siteleri gezin aynı şekilde siteme yorum eklemenizi bekliyorum teşekkürler

Bu arada şu sitenin sahibi banlanmıştır akıllılık yapıp benim backlinkimide silmiştir lütfen şu siteyi kaldırın http://www.fulldownload.gen.tr/

genctr.net alexa puanı verilmiştir aynı şekilde diğer siteler gibi dönüşüm bekliyorum

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bütün siteler gezildi Hepsine İslamsal adıyla Bir adet yorum eklendi arkadaşlar lütfen girip çıkmayın rank'ı düşürüyorsunuz siteleri gezin aynı şekilde siteme yorum eklemenizi bekliyorum teşekkürler

Bu arada şu sitenin sahibi banlanmıştır akıllılık yapıp benim backlinkimide silmiştir lütfen şu siteyi kaldırın http://www.fulldownload.gen.tr/

genctr.net alexa puanı verilmiştir aynı şekilde diğer siteler gibi dönüşüm bekliyorum
tamamdır.fullegali çıkartıyoruz listeden.bilgilendirme için teşekkürler.bu hepimizin grubu herkes böyle özverili olsun... iy çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5