İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 kişiye sponsor oluyoruz

yanlizlikzor_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firmamizin kuruluşunun 1.yılında 100 kişiye sponsor olma kararı almış bulunmaktayız..

Merhaba Arkadaşlar

100 Kişiye ücretsiz hosting dağıtma kararı aldık. Stok dolduğunda sipariş linki yayından kalkacaktır.

Kalan Stok : 78

Paket Özellikleri

250 MB Alan
5 GB Trafik
2 MySQL DB
2 Pop3 Email
Php ve MySQL Desteği
TR Lokasyon
Cpanel

Süre: 1 Yıl

Nasıl alabilirim ?

Öncelikle linke tıklayarak sipariş veriniz. Sipariş sırasında üyelik formu ile sitemiz kayıt olmanız gerekecek. Daha sonra herhangi bir ödeme methodu seçerek siparişi tamamlayabilirsiniz.

İşlem sonrasın da bilgiler mail adresinize gönderilecektir. Buluthosting.com Hizmetlerim linkinden de ürünün detaylarını görebilirsiniz.

Alan adınızı size gelen emailde yer alan NS adreslerine yönlendirebilirsiniz.

Sponsorluk Maddeleri

- Üye olurken kesinlikle isim soy isim email ve diğer iletişim bilgileriniz doğru olmalıdır geçersiz bilgiler ile üye olanların siparişleri iptal edilerek hizmetleri silinecektir.
- Sponsorlukdan yararlananlar Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

- Siparişlerinizin ardından 24 saat içinde DNS bilgilerinizi buluthosting.com'a yönlendirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde hesabınız kapatılacaktır.
- T.C. yasalarına uygun olmayan içerikli siteler barındırmak yasaktır.
- Lisanssız vbulletin kuracak kişiler,Spam email gönderen ve %10 cpu aşan siteler de sponsorluk dan yararlanamazlar.

Nasıl Destek Alabilirim ?

Destek alabilmek için müşteri girişi yaptıktan sonra Destek butonuna tıklayarak sorunuzu veya problemlerinizi bize bildirebilirsiniz. Konu ile ilgili MSN veya Telefondan destek verilmeyecektir.

Siparişinizin onaylanması için konu altına şipariş numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Not: sistemimiz yenilenmekte oldugundan dolayı [email protected] msn adresimize domain isminizi bildirmeniz halinde kurulum daha çabuk yapılacaktır..

Moderatör tarafında düzenlendi:

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
windows sunucu veriyormusunuz yoksa linuxmu hocam?

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anladım hocam bana windows lazımdı asp e-ticaret scripti kurucam neyse yinede teşekkürler ve başarılar...

yanlizlikzor_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben teşekkür ederim hocam php e-ticaret sistemide kurabilirsiniz magento ecommerce script destegimiz bulunmaktadır...

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sitede linki bulamadım mail olarak yollasam olurmu

yanlizlikzor_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım siteye girince linux 250 mb alan olan bölümden satın al linkini tıkla sisteme kayıt ol msn adresinden domain bilgisi ver yardımcı oluruz

yanlizlikzor_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buluthosting olarak sponsoru oldugumuz domainler aşşagıda toparlanmıştır

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Buluthosting olarak sponsoru oldugumuz domainler aşşagıda toparlanmıştır

yanlizlikzor_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangisi hek sitesi söylermisin bana hek ile ilgili içerik barındıran site yoktur serverımda domain hekgrup.com olanı kastediyorsan eger önce siteyi kontrol et sonra hek sitesi barındırdıgımı söyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5