İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Lira Bütçe Var Sayfa Alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Genel olarak herşey paylaşılabilecek komedi, eğlence konuluda olabilir.
(Gangsta & Underground Rap) da olabilir. Arabesk rap olmadığı sürece her türlü rap paylaşım sayfası alınabilir....
Sayfanın istatikleri de çok önemli... Güncel olarak ilgilenilen bir sayfa olsun..

Alışveriş yüzyüze yapılcaktır
İstanbul,Gaziosmanpaşa çevresi tercihimdir
Eğer benim sayfam 100 lira ediyor diyorsan ekle görüşelim...

İletişim : [email protected]

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sakın bu adamla buluşmaya gitmeyin ben elimdeki 28 binlik artvin rap syafasını satacaktım bakırköyde sözleştik 1 saat bekledim gelmedi telefonunu çaldırdım sürekli ama açmadı inanmayanlar için telefon numarasını verebilirim bunun

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Çocuklarla uraşamam kimse senin sayfanı almak zorunda değil az önce seni aradığımda ben cengiz değilim die % 80 derece döndün sen kimsinki benim numaramı veriyorsun millette.
Daha adını vermeye korkuyorsun...

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MOD Ben bu cihan doğruer'in banlanmasını talep ediyorum elimde kanıt var benden sayfa alacağını söyledi anlaştık beni oyaladı bakırköyde buluşup sayfayı alacaktı ama almaya gelmedi böyle yalancı dolandırıcı birini bu kaliteli sitede görmekten rahatsız oluyorum gerekenin yapılmasını istiyorum..
Elimdeki konuşma kayıtlarını şikayetim avr kısmına yazacağım telefon numarasıyla profil adresiyle birlikte..

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
İşime gelmedi almadım kardeşim dolandırcımı oluyoruz senin gibi çocukların bu forumda işi ne acep yazık valla

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşine gelmedi öylemi ulan şimdi daha fazla sinirlendirme alcam dedin anlaştık buluşma ayarladık buluşmadan önce aradım buluşma yerine gittim ve seni orda 1 saat bekledim ama sen gelmedin facebooktan neden diye yazıncada engelledin..

En iyisi burda olmayacak gaziosmanpaşada evinn adresini ver bi ziyaretine geleyim

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bana ailenden birinin numarasını versene yada abinin numarasını ver polis abinin bi konuşalım sen benim muhattabım olamazsın benim bi derdim yok sadece bu numara dağıtta mevzusu canımı sıktı nerden bu cürret kimsinki sen benim numaramı millete veriyorsun terbiyesiz

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kimse yi oyaladığım falan yok burda bir çok kişiyle iş yaptım hiç bir sorun olmadı. Senin sayfan o fotoda görüldüğü mesaj larda dediğim gibi artvin die kafamı karıştırıordu bende başka bir sayfa buldum aynı gün fatihde birinden aldım e tabi seninkide yattı olan bu şimdi numaramı sil kimsenin numarası oraya yazmaya hakkın yok asıl senin banlanman gerek böle çocuk zihnietli insanlar yüzünden adımız lekeleniyor

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim aklı kim haksız ortada koçum sen hiç yorulma beni bulmayada çalışma adresimi verdim zahmet çekme ama ben senden tek birşey istiyorum oda evinin adresini biliyorsun ben sözümden dönmem gideceğim yere giderim ayrıca yarın telefonunu açık tut bi arıyayım konuşalım özlettin kendini

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kimse yi oyaladığım falan yok burda bir çok kişiyle iş yaptım hiç bir sorun olmadı. Senin sayfan o fotoda görüldüğü mesaj larda dediğim gibi artvin die kafamı karıştırıordu bende başka bir sayfa buldum aynı gün fatihde birinden aldım e tabi seninkide yattı olan bu şimdi numaramı sil kimsenin numarası oraya yazmaya hakkın yok asıl senin banlanman gerek böle çocuk zihnietli insanlar yüzünden adımız lekeleniyor

Sayfayı almaktan vazgeçtikten sonra satıcıya haber vermedin ve seni 1 saat beklemesine mi neden oldun gerçekten?

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kardeşim keşke vazgeçtikten sonra haber verseydinde bekletmeseydin buda senin hatan,cengiz senin hatan ise tel numarasını vermen milletin özelini buraya yaymayın kardeşim sorunu aranızda halledin yetişkin insanlarsınız.

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfayı almaktan vazgeçtikten sonra satıcıya haber vermedin ve seni 1 saat beklemesine mi neden oldun gerçekten?
Hem bekletiyor hemde özür dilemesini beklerken beni engelliyor bu yaptığı insanlığa sığarmı öyle umutlarla gitmiştimki oraya alacağım parayı çok iyi değerlendrcektm ama o fırsatı kaçırdım koca bi hayel kırıklığı

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Böle bir kanıt var ise konulsun yoksa arkadaş banlansın resimde gördüğünüz gibi ortada bir şey yok ben sayfanın isminde soru işaretlerim vardı evet nerde bu kanıtlar?

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim keşke vazgeçtikten sonra haber verseydinde bekletmeseydin buda senin hatan,cengiz senin hatan ise tel numarasını vermen milletin özelini buraya yaymayın kardeşim sorunu aranızda halledin yetişkin insanlarsınız.
Tamm tel nosunu kaldırdım ama bi daha böyle bişe olursa birini dolandırrsan yada bana en ufak yanlışın dokunursa bu kadar sakin olmam

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böle bir kanıt var ise konulsun yoksa arkadaş banlansın resimde gördüğünüz gibi ortada bir şey yok ben sayfanın isminde soru işaretlerim vardı evet nerde bu kanıtlar?
Vayy arkadaş bu devirde kimseye iyilik yamayacaksın buluşma yerine gittiğimi nasıl kayıt altına alyım ama yemin ederimki Allah yukarıda buluşma yerine gittim zaten sen kendi kendini ele verdin yazışmalarında sana acımak yok sen görürsün benim kim olduğumu..

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
peki tel nonu neden kapatın neyden korkun var bu kadar ? amacın ne oldu polis amcana abine ne oldu sakinleşmesen ne olcak sen kimsin ?

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim telim her zaman açık Allah'ıma şükürle olsun Allah'tan başka korkumda yok eğer polis istiyorsan ev adresini ver oyalama polis abilerini gelip bi konuşsunlar sennle

ccengiz76

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Numaranı kaldırdım ama kaldırmıyorum hadi sende benim numaramı yaz yok aramışta korkmuşumda kapatmışımda :D :D Palavra palavra palavra !!!!!!!! Olum sen böyle klavye delikanlığı yapma sana yein ediyorum herkesin önünde bunun hesabını gerek adelet karşısındı gerkki başka bi yerde verecksn..

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Özelden yazim canım kardeşim ben milleti numarasını kimseye dağıtmıyorum bana yakışmaz bunları cahil bilgisiz insanlar yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi