İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - 50 TL'ye Profesyonel Logo Tasarımları

Grafik Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

13.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

MÜŞTERİ YORUMLARI

2 adet logo yaptırıldı. profesyonel bir arkadaş.

1 Adet logo + 1 adet afiş tasarımı + 1 adet arka plan için anlaşılmıştır hayırlı olsun şimdiden :)

kendisine teşekkür ederiz. İlk çalışması acemice olsada 2. çalışması profesyonel bir çalışmaya döndü. İlgisi için teşekkürler.

Kurumsal kimlik çalışması yaptırıldı.

başarılı bir çalışma oldu. revizyon konusunda çok esnek davrandı arkadaş kendisine teşekkür ediyorum.

Logolar cidden mükemmel olmuş , yorumum bulunsun .

Grafik38 güvenilir ve kaliteli tasarım yapan bir arkadaşımdır.İsteklerinize kolayca cevap verebilecektir.Hayırlı işler.Bol kazançlar :)

valla arkadaş işinin ehli kısa sürede 10 numara logo yaptı

Erşad öyledir, gerçekten gözün kapalı işi teslim et gerisine bakma.

Kendisi bir siteme ait portfolyoyu hazırladı gerçekten şahane yetenekli bir kardeşimiz, ben çalıştım fazlası ile memnun kaldım.

Hayırlı işler abi kolay gelsin :) , Redcode Tasarım'a gözünüz kapalı iş verebilirsiniz istediğiniz çalışmanın üstünde bir tasarım sunacağından eminim :)

3 adet logo yaptırıldı başarılı ve iyi bir arkadaş tavsiye ederim

sürekli çalıştığım güvenilir biri

Erşad kardeşimi yıllardır tanıyorum, işini hakkıyla yapanlardandır kendisi. Müşterilerini daima memnun edeceğinden eminim :)

Hayırlı satışlar hacım, iyi çalışmalar.

Sorunsuz çalışabileceğiniz teknik konularda oldukça bilgili bir grafiker ;)

Logo yaptırdım. Teşekkür ederim :)

Arkadaş güvenilir, bilgili bir arkadaşa benziyor. tasarım konusunda iş verilmiştir. bittikten sonra referans olarak belirteceğim.

Güzel bir afiş tasarımı yaptırdım.
Sağolsun tüm revizyonlarımı büyük bir sabırla gerçekleştirdi.
Fiyatı & ilgisi 10 puan.
Kesinlikle tavsiye ederim.

Harika logo tasarımı için teşekkürler :) sorunsuz işlem yapabilirsiniz.

1 adet logo yaptırdık işinde gayet başarılı tekrar çalışmak dileğiyle

beden ölçü tablosu tasarımı yaptırıldı

arkadaşlar reklam olsun diye değil, erşad bey gerçekten güzel işler çıkartıyor.

1 adet logo için arkadaşla anlaşılmıştır ücretin tamamı gönderilmiştir bekleniyor.

Is verildi. Teslim edilince bu yorum guncellenecektir.

İş teslim alınmıştır.Sağolsun isteklerimin hiç birini geri çevirmedi.

İş teslim alınmıştır. Özverili çalışması için teşekkür ediyorum.

Kuaför salonumuz için logo yaptırıldı, başarılı ve hızlı sonuç alındı.

İş teslim alındı, Hızlı ve tüm isteklerimi yerine getirerek teslim etti gözünüz kapalı çalışın Pastırma gibi tasarımcı :p

Anlaşılan erşadım daha çok kahrımı çekiceksin sen benim böyle çalışmaya devam kardeşim eline koluna sağlık kısa sürede istediğim gibi bir arayüz ortaya çıkardın. Erşadım güvenilir ve bir o kadar da çalışkan bir kardeşimdir gözünüz kapalı iş verebilirsiniz. Kolay Gelsin Erşadım İyi Çalışmalar.

Arkadaş işinde gerçekten özverili çalışıyor. Her aşamada fazlasıyla ilgilendi ve umduğumdan çok daha kısa bir sürede mükemmel diyebileceğim bir logo teslim etti. Kendisine bol kazançlar diliyorum. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

Kendisiyle çalıştım sağolsun yardımcı oldu :D sıkılmadan bıkmadan dediğimi yaptı, teşekkür ederim kendisine.

İş teslim alındı, teşekkür ederim kardeşim.

Hem zamanında hem de beklediğim güzellikte bir çalışma çok teşekkür ederim.

Logo tasarım işi verilmiştir. Hayırlı işler dilerim.

Başarılı bir logo çalışması için yine kendisine teşekkür ediyoruz.

Arkadaşla ilk işimizi yaptık ve ilk taslağı az önce gönderdi, gayet beğendik ve üzerinde bazı düzeltmeler yapmasını istedik. Hiç sorunsuz ve epey ilgili bir arkadaş, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Hocam logolarınızı beğendim. İlerde çalışma şansı bulurum umarım :)

Hayırlı işler hemşerim, bol kazançlar.

Hayırlı işler, yalnız şunu sezdim tasarımlarınızda. Hayalleriniz , düşünceleriniz çok süper. Bunuda logolara , tasarımlara yansıtınca çok güzel şeyler çıkmış :)

Logo tasarim verildi. Is bekleniyor. Yorumlardan ve ref lerden arkadasin profesyonel oldugu belli. Surekli calismak dilegi ile.

bir adet logo işi verilip ödemesi yapılmıştır.

logo tasarımı için sipariş verildi hayırlı olur inşallah :)

Logo işi yaptırıldı hızlı teslimin yanı sıra istek ve sonuç odaklı bir çalışma oldu arkadaşın işçiliği ve titizliği çok iyi Öneririm.

Geçen hafta çalışmaya başladık, ilk işimizden memnun kaldık yeni iş verdik ondan da memnun kaldık yenisini verdik.. Kısaca memnuniyetle çalışabileceğiniz bir arkadaşımız.

Arkadaş işinin ehli gerçekten ikinci kez logo yaptırıyorum ikiside gerçekten profesyonel

2 ayrı logo çalışması yaptırıldı ikiside birbirinden güzel di. Eli , tasarımı ,bakış açısı çok çok iyi. Ayrca isteklere önem verip sonuç odaklı çalışan ve işini severek yapan bir arkadaş . Çıkardığı güzel işlerden bunu anlamak zordeğil. Çok teşekkürederiz tekrar ve yakın zamanda çalışmak dileği ile. Bir tasarımımız daha var sırada.

Beklentimin çok üstünde çalışma çıkarmış, kendisine teşekkür ederim.

Kendisiyle sürekli çalışıyoruz, başarılı bir kardeşimiz.

Logo işi verilmiştir.

1 adet logo işi verildi , memnuniyetimi iş bitiminde buradan belirteceğim.. ilgili arkadaş

Hareketli Banner Tasarım yaptırıldı, başarılı iş çıktı. Daha çok çalışcaz gibi görünüyor.

şimdilik 1 adet logo işi teslim alındı arkadaş ilgili ve işinde titiz öneririm.

1 adet logo siparişi verilmiştir.nasıl bir şey çıkacak bekleyip göreceğiz.

Erşad kardeşim ellerine emeğine sağlık, forumlardaki kaliten şüphesiz. Jetnet İnternet Bilişimin Kusursuz grafikerlerinden birisin. Tebrik ediyorum ve çalışmalarında kaliteden ödün vermediğin uzun yıllar diliyorum.

3 Adet logo işi yaptırdık şimdiye kadar 3 de farklı alan ve konularda olmasına rağmen hepside çok eşsiz ve güzeldi. Logo tasarım işinde başarılı bir arkadaş .Teşekkürederiz.

7-8 aydır kesintisiz tasarım desteği alıyorum.Hiç bir problem yaşamadım güvenebilirsiniz.

Bir adet iş verildi, çalışma bekleniyor.

2 Adet İş Verilmiştir. umarım çalışmalarımız devamlı olur.

1 adet iş verildi. Hayırlı ve bol satışlar dilerim.

Logoyu teslim aldık kullandık. Zamanında kaliteli iş çıkardı. Teşekkürler.

Vermiş Olduğumuz İşleri Tam Zamanında ve tam istediğimiz gibi yaptı umarım başka işlerde de çalışırız işinin ehli biri

İşinin ehli aldığı işi bekletmeden teslim eden arkadaş.. Kesinlikle tavsiye ederim..

Yeniden bir çalışma yaptırıldı bu sefer sosyal platformlardaki kapak fotoğrafları üzerine. Yine çok başarılı tereddüt etmeden arkadaşla çalışmanızı tavsiye ederim.

Resim düzenleme ve boyutlandırma işi yaptırıldı. Sonuc her zamanki gibi başarılı.

arkadaşa iş verilmiştir,pazar akşamı teslim etmesi bekleniyor.İyi çalışmalar.

Arkadaş gerçekten işinin ehli bi arkadaş her işinde başarılı Allah yolunu açık etsin inşallah

Arkadaş ile Görüşüldü Skype den iş Verildi Logo Bekleniyor

Erşad arkadaşımıza psd tema çizim işi verildi,teslim alındı.Gayet güzel tasarım ortaya çıkarttı.Teşekkürler.

arkadaşa iş verilmiştir, başarılar

bir kac gun once logo yaptirildi gayet temiz ve guzel bir is yapiyor. tesekkurler.

devamlı çalıştığım bir arkadaş tavsiye ederim

Dürüstlük iş ahlakı mükemmel herzaman çalışmak dileği ile.

Logo yaptirildi kisa surede cok guzel bir calisma cikardi arkadas tesekkurler

Sürekli çalıştığımız başarılı bir arkadaş 4 çalışmamızdan sonra 2 yeni logo işi daha verdik.

2 adet logo işi verildi

Çok teşekkür ederim. Çok beğendim temiz ve güzel bir iş çıkardı arkadaş. Bir kaç güne başka logolarda yaptıracağım. İyi çalışmalar.

Merhabalar,

Arkadaş uygun fiyata güzel işler çıkarıyor başarılı buldum ben açıkcası. Sizlerede öneririm. Hayırlı olsun tekrar teşekkürler.

Arkadaşa 2 Web sitem için 2 Adet logo Yaptırdım Gerçekten Hayal Gücü Çok Kuvvetli İşinde Oldukça Başarılı Hiç Düşünmeden Logo Yaptırabilirsiniz Saygılarımla işinizde Başarılar Dilerim...

Sipariş verilmiş, ödeme yapılmıştır. Logo bekleniyor. :)

Belirttiği süreden bile erken olarak onaya sundu arkadaş. :) Düzeltmesini istediğim "küçük" yerleri de sağolsun anında düzenlemeyi kabul etti. Revize sonrası logo bekleniyor. İş yaptırılacak bir arkadaşımız. Başarılar diliyorum.

Logo yapımında uzman bir arkadaş, güzel iş ler çıkartıyor.

ersad hocamla olan müşteri ilişkimiz gel zaman git zaman derken dostane bir hal almış ve şu anda belki de fazlasıyla memnun olduğum sayılı insanlardan biridir. Güvenilir, efendi ve sizin işinize sizden daha fazla önem veren ve kendi içine sinmeden asla size sunmayan biri diyebilirim. Kısaca gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim insanlardan birisi diyebilirim. En son elimde ki 2 site için toplu banner, grafik konusunda anlaştık. Göndereceği işlerde zerre kadar şüphemin olmaması belki de bir iş veren olarak en çok beni mutlu eden bir durumdur. Saygılarımla..

Sipariş verildi, ödeme yapıldı. Memnun kalır isem uzun süre boyunca çalışmayı düşünüyorum.

logo için anlaştık, ödeme yapıldı
max 2 gün teslim süresi

Erşad kardeşimizle bir tasarım yaptık. Hoşumuza gitti. Kartvizit bekliyorum. Erşad iyidir iyi. :)

Erşad kardeşimizle çalıştık. Memnun kaldım. Tavsiye ederim :) Bir sonraki çalışmalarımızda da ortak fikirler üretmek üzere. :)

Erşadım yakın zamanda tekrardan seninle işlerimiz var kardeşim elinde ki işleri çabucak bitir dönüş yapacağım sana ben :) Kolay Gelsin Şimdilik. İyi Çalışmalar.

arayüz tasarımını kısa sürede ve çok başarılı bir tasarım ile bitirdi teslim almış bulunmaktayım Teşekkür Ederim.

Banner çalışması yaptırıldı, işinde başarılı bir arkadaş

1 Adet logo 4 adet banner yaptırılmıştır arkadaş işin ustasıdır.

Logo teslim alinmistir guzel bir calisma oldu tesekkurler.

logo tasarımı işi verilmiştir.

1 Adet logo 4 adet banner yaptırılmıştır arkadaş işin ustasıdır.

Logo teslim alinmistir guzel bir calisma oldu tesekkurler.

logo tasarımı yaptırıldı teşekkürler kolay gelsin.

merhaba senin çalışmalarını imreniyorum.

Kısa sürede çalışma teslim edildi. Teşekkürler.

30 TL'ye bir logo daha yaptırdım. Bu fiyata böyle güzel işler bulmak zor. Elinize sağlık.

Arkadaşa 2. logo da yaptırıldı hızlı ve güzel bir görsel hazırladı tşk ederim kendisine.

logo teslim alındı, tam anlamıyla sanatkar bir arkadaşımız, ellerine sağlık teşekkür ederim, nice çalışmak dileğiyle.

çok güzel iş yaptı eline sağlık...

Iki adet logo ve bir adet kartvizit calismasi yaptirildi . Hizli ve kaliteli bir is oldu daha once 9 logo calismasi daha yaptırılmıştır. Isinde başarılı bir arkadaş.

arkadaşla anlaşıldı işi başarıyla teslim etti çok teşekkürler.

Bir Sitem için Logo Yaptırdım Arkadaş işinde oldukca başarılı

4 Adet Logo işi verildi , ilgili arkadaş...

iş verilmiştir , teslim alınmıstır

Bir logo yaptıracağım mesajım bulunsun sağolsun fikir alışverişi yaptık birlikte yardımcı oldu.

Menü yaptırıldı çok güzel oldu gerçekten teşekkürler hakkını veriyor herkese tavsiye ederim

notpower

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam kolay gelsin. notpower.com slider tasarımı yaptırmak istiyorum aynı slider üzerinden oynamalar yapılacak. Toplamda 5 kadar kareden oluşacak. İnceleyip fiyatı pm dönerseniz sevinirim.
İyi çalışmalar.

Grafik Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni referanslar eklenmiştir.
Tasarımların hepsi çalıştığım ajanslara hazırlanmıştır.
Tasarım sahipleri görünce yanılma hissine kapılmasın
logolar tamamen özgün ve bireysel hazırlanmıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5