İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Öcelikle buradan mail hesabı açın.

Zvolte si uživatelské jméno - Kullanıcı adınız
Heslo - Parola
Heslo znovu - Parola tekrar
Kontaktní e-mail - Kontakt mailiniz yani kayıtlı olan bir mail adresiniz ornek [email protected]
Rok narození - Doğum yılınız
Kontrolní otázka - Guvenlik sorunuz ( rodne prijmeni matky ) bunu secin annenizin kızlık soyadı
Odpověď - Güvenlik soruusunun yanıtı
Ověřovací kód - Güvenlik kodu

Souhlasím s podmínkami použití služeb Seznam.cz - bunu işaretleyin

Zalozit ucet deyin ve mailiniz tamam sonrada Jdi na Mail e tıklayın

Sonrada bu maille google adsenseye basvurun en gec 24 saate onaylanıyor adsense hesabınız. 23 adet onaylattım ama bunu para karşılığı yapmadım bu işe para alanlar var onları önelemek için paylaşım yaptım.

not: Seznam.cz firması ile google cek cumhuriyetinde ciddi bir rekabet içinde senzam.cz pazarın %70 ine hakim google da seznamdan gelen herkesi kendine çekmek istiyor.

Önemli: Adsenseye başvurduktan sonra mailinizi açıp www.seznam.cz sitesinden adsenseden gelen maili onaylamanız lazım aksi takdirde başvuru alınmaz.

Birde Adsense başvurusu esnasında size sorulan BIZI NEREDEN Duydunuz Kısmında Seminer ve Fuarlar seçeneğini seçiniz lütfen ...

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
bakalım ne olacak 07.08.2010 22:18 başvurdum. Onaylanma kaç saat sürecek bakalım

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Sonucu burada yazarsan cok sevinirim bence 5 saatı gecmez ama en cok 24 saat yazdım sen arada bir adsenseye gir dene mailler gec geliyor seznamda .. sen arada bir dene lutfen.

Lütfen sonucları yazarsanız diğer arkadaşlarla bilgilenmiş olurlar...

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Tekrar uyarı yapım sonuc bilgileri seznam mailde spaama dusebiliyor o yuzden basvuru yaptıgınız maille adsense den hesabınızı acmayı deneyin ...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Daha önceden başvuru yaptığım ama onaylanmayan bir arkadaş için tekrar başvuru yaptım ama yanıt gelmedi...

Edit: 2 gün geçti, hala onaylanmamış... :(

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Şimdi buradan bir arkadaşın sitesi için başvurdum aynı sistemde kendimde yanıtı yazıcam büyük ihtimalle bir hata yapılıyor çünkü kendim çok sayıda onaylattım bakalım arakadaş için olan sonuç nasıl çıkacak ...

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Birşey değil dostum bazı yapamayan arkadaşlar hata yapıyorlar onaylanmayanlar pm atsın elimden geldiğince yardım edecem burada bu sistemden para kazananları bitirmek istiyorum ...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Saat bile şaşmadı yahu.6saat dedin tam 6saat sonra cevap geldi:) Ben başvurduğumda hata yaptım demek.Tekrardan teşekkürler.

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Rica ederim arkadaşım doğru yapılınca işlem gerçekten 6 saatte onay geliyor Google adsense ve Seznam Sclick arasında ciddi bir rekabet sürüyor bu yüzden seznam.cz den gelen her talebi gözü kapalı onaylıyor google. Aslında bu konu sabitlense çok iyi olur bari böyle hizmetlere para talep eden arkadaşlar artık yokolabilir. Ben elimden geldiğimce arkadaşlar adına başvuru yyapıcam ...

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Bilgi - Nickli arkadaşımızın adsense başvurusu da onaylanmıştır onaylanma süresi 6 saat sürdü kensisine güle güle kullanmasını dilerim ...

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Yöneticilere sabitledikleri için teşşekür ederim konudan herkes yararlanabilir şu anda çok iyi bir şekilde çalışıyor. Bu işten para kazanan arkadaşlar bana kızabilir ama sonuçta böyle birşeyden para kazanma haksız kazanç olur ancak ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konu gerçekten güzel işliyor, paylaşımı yapan arkadaşı tebrik etmek gerekir.Hani adsense açacağımdan değil de kafama takıldı sadece. Bir rekabet dolayısıyla onayladığını söylüyorsunuz. Peki google bu sebepten dolayı onayladığı hesapların sahiplerinin Türkiye'den olduğunu anladığı zaman ( mesela para kazanılığ ödeme zamanı geldiğinde ) kötü niyetli kullanıcı diyip banlayabilir mi ?

uzun zamandır kullanılan bir yöntem midir bu ?

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Güzel bir soru yaklaşık 1 yıldır kullanılıyor google kimsenin nerden mail alığı ile ilgilenmez sonuç itibarri ile seznamda kayıtlı 7 milyon mail adresi var Ruslar da var türklerde fransızlarda almanlarda bu yüzden bir sıkıntı yaratmaz sonuç itibari ile başvuru yapılırken seçtiğiniz ülke ine türkiye siz çek cumhuriyetini seçip türkiyeye çevirmiyorsunuz siz gayet doğal bir şekilde kendi mail adresiniz ile başvuru yapıyorsunuz bu sorun google ile seznam arasında son kullanıcıları etkileyecek bir durum değil zaten google kullanım prensiplerine aykırı hiçbir durum söz konusu değil tabiki insanlar suistimal edip kendilerine 30 - 40 hesap açmazlar ise bir problem söz konusu olmaz ben başvuru yaparken dahil arkadaşların isimlerine adreslerine yapıyorum direk onlar alıyor hesabını ve kullanıyor .. Kendim ip kaydına düşememek için dahil adsense giriş yapmıyorum onaylanma gelince arkadfaşlar ilk girişi yapıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5