İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Güzel bir soru yaklaşık 1 yıldır kullanılıyor google kimsenin nerden mail alığı ile ilgilenmez sonuç itibarri ile seznamda kayıtlı 7 milyon mail adresi var Ruslar da var türklerde fransızlarda almanlarda bu yüzden bir sıkıntı yaratmaz sonuç itibari ile başvuru yapılırken seçtiğiniz ülke ine türkiye siz çek cumhuriyetini seçip türkiyeye çevirmiyorsunuz siz gayet doğal bir şekilde kendi mail adresiniz ile başvuru yapıyorsunuz bu sorun google ile seznam arasında son kullanıcıları etkileyecek bir durum değil zaten google kullanım prensiplerine aykırı hiçbir durum söz konusu değil tabiki insanlar suistimal edip kendilerine 30 - 40 hesap açmazlar ise bir problem söz konusu olmaz ben başvuru yaparken dahil arkadaşların isimlerine adreslerine yapıyorum direk onlar alıyor hesabını ve kullanıyor .. Kendim ip kaydına düşememek için dahil adsense giriş yapmıyorum onaylanma gelince arkadfaşlar ilk girişi yapıyor...

aktif sitem yok suspensed page siteyide kabul ediyormu:D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bilgi - Nickli arkadaşımızın adsense başvurusu da onaylanmıştır onaylanma süresi 6 saat sürdü kensisine güle güle kullanmasını dilerim ...

Teşekkür ediyorum arkadaşa...
Faydalı olmuştur :)

HEsap onaylanmış ve hatta test için 1-2 tane reklam bile konmuştur :)

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Hatalı birsey yapmadıysan 6 saat sonra onaylanır veya banlı bir siteye basvurmadıysan .. dene bekle olmadı ben yaparım ..

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Hocam isim soyad posta kodu telefon ve basvurmak istediginiz siteyi PM atın ben sizin adınıza basvurup alim en hayırlısı bu olur . Merak etmeyin ücretsiz hizmet

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Melancholia - Sen bana bilgilerini gonder alim bosta sitelerim var içerikli hallederim ben. Sende kullanırsın .

Arkadaşlar yazdıklarımı okuyup eksiksiz yaparsanız gerçekten kesin onaylanıyor 1-2 olsa sans derim ama 30 u geçti sayı :)

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Becks - nikli arkadas için yapılan başvuru onaylanmıştır güle güle kullanmasını dilerim

becks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçenlerde yine forumda bir arkadaş ücretsiz adsense hesabı açılır diyordu ekledim konuştum konuşmanın sonunda 15 liranı alırım yada sitende 3 ay sitemin reklamı olur demişti :)

iyi niyetli insanlar hala varmış sağol furkan :)

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
WebmasterTR - Nikli arkadasın basvurusu simdi yapılmıstır 6 saat sonra sonuc yazılacak ... :) arkadaslar biraz yardımcı olun duzenli yapılırsa onaylanıyor ...

rapmurtix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ben 18 yaşından küçüğüm kendi ismimle adsense e girebilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5