İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Özgün Makale Yazılır!

Oqan27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özgün Makale Yazımı

ssddddd.png

%100 Özgünlük Garantisi Vererek Makale Yazımı Yapmaktayım. KELİME KELİME KONTROL EDEBİLİRSİNİZ!.

Fiyatlarımız:
100 Kelime: 1.00 TL
150 Kelime: 1.30 TL
200 Kelime: 1.50 TL
250 Kelime: 2.00 TL
300 Kelime: 2.50 TL
300+ Kelime İçin Makale Sayısına Göre Konuşulur.

Çok sayıdaki makaleler için skype üzerinden fiyatları konuşabilirsiniz.

Ödeme Yolları:
Garanti Bankası
PayPal

Konu ayırt etmeden makale yazımı yapmaktayım. Toplu makale işlerinde fiyatlar, makale sayısının fazlalığına bağlı olarak yukarıdaki fiyatlara göre daha uygun olabilir.

Gmail: [email protected]
ssddddd.png

guler8848

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba. global ve lokal pazarlama ile ilgili makale yazdırmak istiyorum. makale 3 sayfa olacak. özet ve kaynakça hariç 3 sayfa. ama bugün geceye kadar hazır olması gerekiyor. yarın teslim edeceğim ve bu makaleden quiz olacağım. cevabınızı bekliyorum

Oqan27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşlerimin yoğunluğundan dolayı yazarlığa ara vermiş bulunuyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başka bir arkadaşa yönlendiririm ancak şu an işteyim. Akşam yönlendirebilirim. Skype eklerseniz akşam yardımcı olabilirim ama o zamana yetişmeyebilir işiniz. Siz başka bir arkadaşı bulursanız daha iyi olur. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5