İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 TL Kazanmak İster misiniz? Sadece Karikatür Ekleyerek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli arkadaşlar;

Öncelikle forumumuzdan bahsetmek istiyorum.

Asalak.ORG 8 ay önce eğlence ve geyik ağırlıklı olarak her türlü kategorinin ve konuların işlendiği forum olarak kurulup ve sanal alemde asalakça yaşayanlara tepki olarak doğmuştur.

Sitemizi daha eğlenceli hale nasıl getiririz ve Türk insanındaki zekayı nasıl forum sitemize çekebiliriz diye düşünürken aklımıza yarışma yapmak geldi. Yarışmamızın kategorisini de eğlenceli olması açısından ''komik karikatürler'' olarak belirlerdik.

Yapmanız gereken buradaki konudan katılmak istiyorum mesajı bırakmanız.

Katılım Kuralları:

• Yaş sınırlaması yoktur, isteyen herkes katılabilir.
  • Aynı kişi ayrı üyelikler ile yarışmaya katılamaz. Tespit edildiği takdir de yarışmadan atılır.

Yarışmanın Ödülü:

Yarışmayı kazanan kullanıcımız 100 TL ile ödüllendirilecektir.
İkinci olan kullanıcımız 50 TL ile ödüllendirilecektir.

Yarışma Süreci Nasıl İşleyecek ve Kazananlar Nasıl Belirlenecek?

Yarışmaya katılacak arkadaşlar sitemizin En İyi Karikatür Yarışması forumuna konu açıp en az 1 en fazla 3 karikatür ekleyeceksiniz. Böylelikle hiç bir karışıklığa maal vermeyeceğiz kendinize özel konunuz olacak. Yarışma bitiminde forum yöneticileri tarafından anket açılacaktır. Ankette forum üyeleri ve yarışmaya katılanlar oy kullanacaktır en fazla oyu alan ilk iki yarışmacı ödülün sahibi olacaktır.

ÖNEMLİ UYARI: Ankette kendisine oy veren yarışmacı elenir.

ÖNEMLİ UYARI: Yarışma ile ilgili merak ettiğiniz aklınıza takılan soruları bu konu altından sormayınız. Onun için burayı kullanabilirsiniz.

Yarışmaya katılım süreci:
  • 26 Ocak - 1 Şubat arasında yarışmaya katılabilirsiniz. 1 şubat gece 00:00 katılım biter.
  • 2 Şubat itibariyle yarışma başlar. Yarışmamız 1 hafta sürecektir (9 Şubat)
    9 Şubat saat 00:00'da yarışma biter.
  • Kazanan kullanıcı 10 Şubatta sitede ilan edilir ve kazanan kişiyle yönetim iletişime geçerek en geç 3 iş günü içerisinde parası teslim edilir..

Saygılarımızla...

malkomxahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke öyle bir özelliğimiz olsaydı da kendimiz karikatür çizip gönderebilsek yinede güzel paylaşım bir araştırma yapalım bakalım neler bulabiliceğim.. tşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5