İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 TL'lik iş fırsatı...

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bir scripte ekstra özellikler eklenecektir. Bunun için belirlenen fiyat 100 TL'dir. Bundan önce bir arkadaş ile anlaşıldı fakat arkadaş tasarım konusunda yardımcı olacaktı bana fakat bir takım sorunlardan dolayı yapmış olduğu tasarım işe yaramadı ve bende farklı bir scripte ekstra özellikler ekletme kararı alıyorum. Mümkünse profesyonel ve gerçekten bu işi istediğim gibi yapabilecek arkadaş varsa aranızda PM atsın gerekli bilgileri kendisine göndereyim.

iş süresini işi almak isteyen arkadaş belirleyecek. ve en kısa süreyi veren arkadaş ile anlaşma yapılacaktır.

İŞ: PHP yazılım ekleme işidir.

Gerekli bilgiler için lütfen PM isteyiniz...

Not: Bu iş fırsatı yalnızca 24 saat geçerlidir.
Not2: 100 TL'den daha iyi fiyat sunan arkadaşlar önceliklidir.

salihbyk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
grafık konusundamı pro. ıstıyosun yoksa script konusundamı

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
smartcoder isimli arkadaş ile anlaşma yapılmıştır.

Ücret: 100 TL olup Süre: 1 haftadır.

Arkadaşımız ayın 9'unda scripti teslim etme sözü vermiştir.

P

pozitif06

Misafir
DİKKAT EDELİM !

smartcoder isimli arkadaş ile anlaşma yapılmıştır.

Ücret: 100 TL olup Süre: 1 haftadır.

Arkadaşımız ayın 9'unda scripti teslim etme sözü vermiştir.

OqUZHAN isimli ÜYE BANA ULAŞ... P.M vs. bekliyorum

Yakışmadı yaptığın... 2-3 günlük geceli gündüzlü emeğimin karşılığı yok mu?

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
OqUZHAN isimli ÜYE BANA ULAŞ... P.M vs. bekliyorum

Yakışmadı yaptığın... 2-3 günlük geceli gündüzlü emeğimin karşılığı yok mu?

arkadaşım sana tasarımı yap dedim şimdi söyletme bana yaptıklarını.

Arkadaşımıza URL kısaltma scriptinin tasarımını değiştirmesini söyledim. Arkadaşta kabul etti. Tamam yaparım dedi. 3-4 gün sonra tasarımı gönderdi ve siteyi kurdum. Ve baktım ki URL kısaltma scriptinin tasarımını değiştirmiş fakat URL Kısaltma scriptinin URL Kısaltma özelliği ortada yok ve giriş kısmında problem var.

Şimdi ayıptır sorması sen ne hakla emekten bahsedebiliosun ki ? Senin yaptığın işi bende yapardım script çalışmadıktan sonra yaptığın tasarımın ne işe yaracağını kaç defa sordum sana söyler misin yaptığın tasarım ne işe yaricak ?

P

pozitif06

Misafir
emeğimin krşılığı nerede? cvbını beklerim?

ve - trade kullanmışsın!

P

pozitif06

Misafir
Az Önce Bana Gönderdiği Mesajlar:

oquzhan: buradan mümkünse cevap yaz. eğer zerre kadar haklıysan şuradan cevap yaz. geçip ortaya yalanlar da savurma eğer haklı olduğunu düşünüyorsan da adam gibi savunursun kendini böyle karı gibi ortaya yalanlar söyleyerek kendini savunamazsın.

cevabın burada ve beni bir daha tehtit edersen sana yemin ederim ki seni pişman ederim.

hem suçlu hem güçlü :alkış:

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Az Önce Bana Gönderdiği Mesajlar:

oquzhan: buradan mümkünse cevap yaz. eğer zerre kadar haklıysan şuradan cevap yaz. geçip ortaya yalanlar da savurma eğer haklı olduğunu düşünüyorsan da adam gibi savunursun kendini böyle karı gibi ortaya yalanlar söyleyerek kendini savunamazsın.

cevabın burada ve beni bir daha tehtit edersen sana yemin ederim ki seni pişman ederim.

hem suçlu hem güçlü :alkış:

Mesajın Orjinali Şu Şekilde:
http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/149510-100-tllik-firsati.html#post982136 buradan mümkünse cevap yaz. eğer zerre kadar haklıysan şuradan cevap yaz. geçip ortaya yalanlar da savurma eğer haklı olduğunu düşünüyorsan da adam gibi savunursun kendini böyle karı gibi ortaya yalanlar söyleyerek kendini savunamazsın.

arkadaş mesajları en münasip yeriyle okuduğu için eksik yazmış =)) kalem gönderdim kendisine münasip yerine alıp koysun diye =))

pozitif06, karaktersizlik nedir biliyor musun? bak bilmiyorsan öğren sen... ayrıca mühim olan benim ne yazdığım değil senin beni tehtit etme cürretinde bulunabilmen ve söylediğin yalanlar =)) açıkcası sana demiyorum bunu ama senin yaptığını ucubeler yapar =))

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sana tasarımı yap dedim şimdi söyletme bana yaptıklarını.

Arkadaşımıza URL kısaltma scriptinin tasarımını değiştirmesini söyledim. Arkadaşta kabul etti. Tamam yaparım dedi. 3-4 gün sonra tasarımı gönderdi ve siteyi kurdum. Ve baktım ki URL kısaltma scriptinin tasarımını değiştirmiş fakat URL Kısaltma scriptinin URL Kısaltma özelliği ortada yok ve giriş kısmında problem var.

Şimdi ayıptır sorması sen ne hakla emekten bahsedebiliosun ki ? Senin yaptığın işi bende yapardım script çalışmadıktan sonra yaptığın tasarımın ne işe yaracağını kaç defa sordum sana söyler misin yaptığın tasarım ne işe yaricak ?

YATIĞINDAN UTANÇ DUY!
Ne olursa olsun eMEĞE Saygı

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
YATIĞINDAN UTANÇ DUY!
Ne olursa olsun eMEĞE Saygı

işini düzgün yapanın emeğine saygı duyarım. arkadaşım peki çok iyi biliyorsun soruyorum sana. Sen bir URL kısaltma scriptinin tasarımını değiştirteceksin! Bir tasarımcı ile anlaştın. Tasarımcı 4 gün sonra çıktı geldi. Dedi ki URL Kısaltma özelliği çalışmıyor onun dışında tasarım değiştirildi. Yahu Sen SAF mısın da URL Kısaltma özelliği çalışmayan tasarıma para vericeksin. Arkadaşın yaptığı tasarımı aldım sildim. Çünkü işime yaramıyor. Neden ben işime yaramicak şey için para vereyim. Koç Holding Dedemin de benim mi haberim yok ? Ha sen eğer yarım yamalak yapılan tasarım ve yazılım işlerine para veriyorsan eğer o senin zenginliğin (iyinetteyiz iyi ki de)

Şimdi umarım beni anlamışsındır. O ve Senin gibiler olduğu için zaten bu tarz işlerle uğraşmaktan bazen soğuyorum. Arkadaş bu işi yapabilecek kadar iyi bir tasarımcı değilse o zaman işi almasaymış arkadaşım. Zorla vermedik ya işi. Beceremiceği şey için beni neden bekletip zamanımı çaldı. O benim hakkımı nasıl vericek peki ?

P

pozitif06

Misafir
OqUZHAN IN SAHTEKAR OLDUĞUNUN DELİLİ (2009 Yılına ait)

http://forum.iyinet.com/paypal-e-gold/135031-70-pp-alacagim.html

okuyun ve karar verin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
OqUZHAN IN SAHTEKAR OLDUĞUNUN DELİLİ (2009 Yılına ait)

http://forum.iyinet.com/paypal-e-gold/135031-70-pp-alacagim.html

okuyun ve karar verin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuaza adlı kullanıcıya sorabilirsiniz. kendisiyle mjturkiye.org domaini için bir alışverişimiz olmuştu. kendisi www.mjturkiye.com adresininde sahibidir. mjturkiye.org domaininide benden satın almak istemiştir. ve kendisine bir takım sebeplerden dolayı geç göndermek zorunda kalmıştım domaini. isimtescil'de domain gönderirken bir hata yaptım ve ertesi güne kaldı domain gönderme işlemi. bu yüzden problem çıkmıştı ve kendisi de bana güvenmediği için öyle bir yorum yapmıştı. inanmayan da gider kuaza isimli kullanıcıya gidip doğru olup olmadığını sorabilir. şu an www.mjturkiye.org domaini kendisinde bulunmaktadır. yani sonuç itibari ile dolandırmadım parasını gönderdiği domaini ona teslim ettim.

pozitif06 adlı kullanıcıda kendisini pek fazla ilgilendirmeyen konularda beni muhattap aldığı için ve boş yere iftira atmaya çalıştığı için bence artık banlanmalı. çok konuşuyor bu ufaklık.

pozitif06 cevabını almışsındır ve artık susman gerektiğini sanırım benim söylemem gerekmiyor sana burada laf anlatmaya çalışamam. çünkü beynin odacıklarında problem olduğu aşikar.

-> Sana bir iş teklifi yaptım. Tasarım değiştir dedim. Sende yarım yamalak iş yaptın. Bir url kısaltma scriptinin url kısaltma özelliği olmadığıı sürece tasarımını değiştirmen ne halta yarar cevap ver sen artık buna hadi bebeğim... ;)

P

pozitif06

Misafir
gençliğine yazık, şu ettiğin kelimeleri çocuklar etmez...

bu mesajı okuyan arkdaşlar konu kapanmıştır !!! (konuyu başlatan kişi banlanmıştır)

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bakkala gittiniz ve veresiye makarna aldınız. eve geldiniz ve makarnayı açtığınızda kurtlanmış olduğunu gördünüz. burada emeğe saygı diyerek bozuk scripte destek çıkan arkadaşların o kurtlu makarnayı alıp, bakkala bir de emeğine saygı mahiyetinde parasını da verir misiniz? isterse 1 ay uğraşsın. yaptığı hizmet çalışmıyorsa neden para versin ki arkadaş. oquzhan20 sende üslübuna dikkat etmelisin haklı olsan da bu tarz laf sokuşturmalar yakışmamış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5