İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%100 Türk ve Gerçek IP'lerden Ziyaretçi Satışı | Google Üzerinden, Anahtar Kelimenize

Plus+

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5cA5xR.png

fTHKJ.png

izmir-temizlik-musteri-yorumlari.png

Hit alımı sağlandı. İlgili bir arkadaş 40.sıradan 17ye geriledim google da. Güvenebilirsiniz. Ayrıca bir kaç sürpriz hediye de verdi. Teşekkürler.

Arkadaş anında gönderime başladı işini layıkı ile yapıyor. Teşekkürler

Mesaj göndermemin üstünden 2 dk geçmeden istediğim kelimeden hit gelmeye başladı. Bu kadar hızlı beklemiyordum açıkcası. Teşekkürler.

Arkadaştan ziyaretçi paketi alındı 1. sayfa 9.sıradayım 3 gün içersinde 1. sayfaya geldim 3.sayfadan

Arkadaş ziyaretçi gönderildi Google Analytics'den bakınca hepsi Türkiye'den gönderilmiş gerçekten işe yarar..

Cidden çok başarılı bir arkadaş. Tüm hitler tamamen eksiksiz bir şekilde Google üzerinden geliyor.

Sitemi Google Analytics'den izledim sitem bir anda meşhur oldu zannettim tüm Türkiye'den belirttiğim anahtar kelime ile ziyaretçiler geliyor değişik sayfalara geçiş yapıyor. Yüzümde gülücükler açtı teşekkürler. çalışmaya devam edeceğiz sitem yakın zamanda güzel yerlere geleceğini zannediyorum.

Siteme gelen hitlerin hepsi organik ve düzenliydi kendisiyle ileride çalışmayı düşünüyoruz diğer projelerimizde tekrar teşekkür ediyoruz iyi çalışmalar.

Teşekkür ederim gönderim için benim anlatmama gerek yok detayları ss lerde görebilirsiniz.
Gelen kullanıcılar gelip direk çıkmıyor sayfada durma süresi var ve bazı kullanıcılar farklı sayfaları da geziyor.

http://prntscr.com/ep5uai
http://prntscr.com/ep5w34
http://prntscr.com/ep5wjc
http://prntscr.com/ep5wqf
http://prntscr.com/ep5www

Hitler blog.emreatadil.com siteme geldi. Gayet başarılı ileride çalışabiliriz diye düşünüyorum. Başarılar şimdiden

Hitler geliyor, arkadaşa teşekkür ediyorum ilgili işinle

Hitler geliyor, arkadaşa teşekkür ediyorum.
Kelimede ve organik olarak görünüyor.

İnanamıyorum... Sadece inanamıyorum... Google'dan direk anahtar kelimeyle kişiler azar azar gelmeye başlamış. Bu inanılmaz bir şey ve artık sizinle hep çalışacağım hocam. Teşekkür ederim.

[bahset="75437"]Internetional[/bahset]

hizmet gayet güzel kardeşim desteğe ihtiyacın olursa yardımcı olmaya hazırım :)

Yorumların hepsini okudum, bu işte emeği olan bir arkadaşımız. Kendisine başarılar dilerim yakın zamanda kendisiyle çalışmak dileğiyle.

Çok güzel bir şekilde hitler geliyor. Çok başarılı ve işlevli. Seçtiğim anahtar kelimeden geliyor ve sitede dolaşıyor. BAŞARILI!

Gönderim alındı. Ziyaretçiler bir dakika içinde gelmeye başladı. Gelen ziyaretçiler Türkiye'nin çeşitli illerinde dağılmış durumda.

arkadaşlar teşekkür ederim

hitler geldi

emeğinize sağlık

[bahset="75437"]Internetional[/bahset] Hitler tahmin ettiğimden hızlı ve başarılı olarak geldi :) Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim.

Arkadas söylediği gibi hitleri gönderdi
✓hitler google üzerinden geliyor.
✓site icindeki sayfalarda dolasiyor.
✓organic olarak sectigimiz anahtar kelime aratmasiyla geliyor.
✓site icinde ortalama 1 dakika dolaniyor.
✓mobile, desktop, tablet olarak ayriliyor
Sonuc olarak hersey soyledigi gibidir ve aninda hizli gonderim,tesekkurler.
Arkadas hitleri dün gondermisti.Ekran resmi isteyenler
http://i.hizliresim.com/ldbyLg.png

Gönderim gayet hızlıydı. Arkadaşa bu hizmeti için teşekkürler güvenle alabilirsiniz.

Hitler siteme geldi gayetde iyi geldi teşekkürler ileride düşünebilirim iyi çalışmalar arkadaşım %100 organik geldi hitler :)

Hocam gönderdiğiniz ziyaretçiler için çok teşekkürler hitler geldi google search olarak işinizde başarılısınız takdir ediyorum ilerleyen günlerde satın alma işlemi yapabilirim .

[bahset="75437"]SametDemir[/bahset] Arkadaşımızdan ziyaretçi aldım gerçektende çok ilgili biri :)
Gelen ziyaretçiler Türkiye'nin çeşitli illerinde dağılmış durumda . Teşekkür Eder , Kesinlikle Öneririm.

Sitemi Google Analytics'den izledim sitem bir anda meşhur oldu zannettim tüm Türkiye'den belirttiğim anahtar kelime ile ziyaretçiler geliyor değişik sayfalara geçiş yapıyor. çalışmaya devam edeceğiz sitem yakın zamanda güzel yerlere geleceğini zannediyorum. HERZAMAN SENİNLEYİM...Teşekkürler demirmedya

Arkadaş sorunsuz ve ilgili bir şekilde hitimi sağladı. Ilerleyen zamanlarda durumu tekrardan sizlerle paylaşırim.

Hitler sorunsuz geliyor ilgili satıcı.

Arkadaş anında gönderime başladı. Anahtar kelimede 63. sayfadan 39. sayfaya geldik. Teşekkürler. Tavsiye ederim.

Referans alındı, kontrol ettim, gayet başarılı.

Hitler geldi hem mobil hem de masaüstü olarak anahtar kelime odaklı bir şekilde teşekkür ederim

100 ziyaretçi Google üzerinden gönderdi arkadaş. Analytics'de google'dan geldiği ve sitede ortalama 32 saniye kalındığı görülüyor. Hemen çıkma oranı ise %19'larda bu rakamı baya beğendim.

Büyük ihtimalle ticaret yapacağız. Tekrardan çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Hit gönderdi arkadaş sağlam ve güvenilir. İnşallah yakın zamanda çalışırız :)

Arkadaş gönderim sağladı. Teşekkürler. .

[bahset="75437"]SametDemir[/bahset] arkadaş referans olarak hit gönderimi yaptı. +200 yerine +350 hit gönderimi yaptı ve gerçekten başarılı buldum. Ben de ücretli paketlerden yararlanmayı düşünüyorum.

Arkadaş Şuan Referans amaçlı 100 ziyaretci Siteme Gönderiyor.Gonderim başarılı Bir şekilde oluyor ve Halen Devam ediyor hit Alexa ve anahtar Kelime Üzerinden Geliyor.Kendisine Teşekkür ederim

100 hit geldi sorunsuz ilginiz için ayrıca teşekkürler

Ref amaçlı 100 gönderim yaptı gayet basarili hemen geldi

100 hit geldi sorunsuz ilginiz için ayrıca teşekkürler

Deneme amaclı 100 hit alınmıştır teşekkürler

arkadaşa referans oldum ve sadece dakikalar içerisinde 100 ( belki de daha fazlaydı ) hit gönderimini gerçekleştirdi, hem de hedef kelime üzerinden.

işini çok iyi yapan birisi.

deneme amaçlı, alexa üzerinden 100 hit alındı. Gayet güzel bir sistem.

Ref amaçlı 100 gönderim yaptı gayet basarili hemen geldi

Ref amaçlı Hedef kelime üzerinden 100 gönderim yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim

Plus+

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışlar devam ediyor, lütfen skype üzerinden ulaşınız.

Konkali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Google farkina vardiginda hesabada katin sitenizi kara listeye almasini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5