İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 Adet Post, Yorum Yapacak, Gunluk 10 Adet Post Yapacak Profesyoneller Araniyor

ckoymen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iyi Gunler,

Diger 2 mesajimi, yeteri kadar mesajim olmadigi icin kapatma iznim yok. Moderatorler lutfen kapatsin.

Ilk ish, vbulletin Otomotiv sitesinin belirli konumlarina;
1000 Adet Post, Baslik ozgunlestirilmis, ilk cumle rewrite, min. 2 etiket, resimli olacak profesyoneller ariyorum.

Ikinci ish, yine otomotiv sitesinin haber kismina, HERGUN, GUNCEL 10 adet haber yazacak profesyonel ariyorum.

Ucuncu ish, atilmis olan postlara, YORUM yapilacak. Hergun en az 10 adet yapilacak. Ne kadar yaparsaniz o kadar fazla kazanirsiniz. Her 100 yorumdan sonra Nick degistirirseniz daha makbul olur. Tamamen ozgun olacak. En az 5 cumle yazilacak. Gecistirici, evet, hayir, katiliyorum gibi cumleler/kelimeler postdan sayilmayacak.

Simdiye kadar 4 arkadasla calistim. Ancak hicbiri ishi tamamlamadi. Hatta 3'u parayi pesin aldilar ancak uzun zamandir maillerime bile cevap vermiyorlar. Bu insanlar sozde piyasada uzman ve referansi olan kisiler. Artik bu piyasaya guvenim olmadigi icin, odemeyi IS BITINCE yapacagim.

Isi yapmak isteyenlere sitenin adresini ve hangi bolume mesaj atmalari gerektigini yazacagim. Eger elinizde 1000 adet post atacak, yazilmis konularin aynisi olmayacak kadar arsivi var ise ve isi bitirecebilecegine guveniyor ise, kendileriyle calismaya baslayacagiz. Is Maximum 1 HAFTA icinde bitirilmesi gerekiyor. Saglik/vefat disinda HICBIR mazeret kabul etmiyorum. Acikcasi coluk/cocukla ugrasmaktan biktim.
Iyi ish cikaranlarla, diger projelerimde de, farkli islerde olmak uzere calisacagiz. Guvenimi kazanin yeter.

Ilgilnenenler lutfen mesaj atsin, bu sartlar altinda ne kadara yapacaklarini soylesinler, sitenin adresini verecegim, kendileri karar verecekler.

Paypal veya Banka Havalesiyle calisabilirim.

NOt: Lutfen benimle onceden anlasan ve ishini bitirmeyen kisiler, sakin mesaj atmasinlar.

ckoymen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Arkadaşla anlaşıldı. 1000 post işini bitirdi. Ödemesi yapıldı. Hala kendisiyle başka işler için çalışıyorum.

Siteye hergün en az 10 adet yorum yapacak kişiler arıyorum.

Artı olarak 1 hafta içinde 1000 post atacak kişiler arıyorum.

Hergün 10 adet Haber yazma işi için çalışacak arkadaş bulundu. Bu nedenle yukarıdaki 2 iş için talip olanlar ayrıntılar için lütfen bana pm atsınlar.

ckoymen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Arkadasla daha 1000'er post icin anlasilmistir.

Post icin alimlar simdilik durduruldu.

Yorum atimlari icin calisacak arkadaslar hala araniyor.

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Arkadasla daha anlasildi.

Post icin alimlar simdilik durduruldu. Shu an yanlizca yorum yapacak arkadaslar ariyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Postçu Ve Yorum Yazan Arıyorsanız Ben Yapabilirim.

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski hesabimin sifresini buldum. Lutfen PM lerinizi bu nicke yapin. Tum PMler cevaplandi. Yanit bekleniyor. Anlasilan arkadaslar daha ishe baslamadi...
adminler, ckoymen hesabini isterseniz silebilirsiniz.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yorum işi için pm atar mısınız ne kadar ücret verdiğinile birlikte.
referansım mevcuttur

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Post veya yorum şu an hangi alanda çalışılmaya ihtiyaç varsa talibim. Sizden PM bekliyorum

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlasma yapilan arkadaslar malesef islerini yapmadilar. Bu nedenle hala belirtecegim konulara 1000 post atacak arkadas ariyorum.
Yorum servisi icinde aramalarim devam ediyor.
Ilgilenenler lutfen mesaj atsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5