İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 backlink olan site

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de 1000 backlink olan site alacağım sizce iş yaparmı 1000 backlink bir site ve kaç lira vermeliyim böyle bir siteye

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msn de 1000 backlink olan site alacağım sizce iş yaparmı 1000 backlink bir site ve kaç lira vermeliyim böyle bir siteye

sorunun cevabı basit : bu backlinklerdeki anchor keywordler neler buna bakacaksın. sonra bu keywordlerde google daki pozisyonlarına bakacaksın, bir de overture dan aranam yüzdesini kontrol edeceksin. eğer adsense kullanacaksan bu kelimelerin ne kadar verdiğini bulacaksın ve ayda ne kadar kazanacağını 3 aşağı beş yukarı tahmin edeceksin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sorunun cevabı basit : bu backlinklerdeki anchor keywordler neler buna bakacaksın. sonra bu keywordlerde google daki pozisyonlarına bakacaksın, bir de overture dan aranam yüzdesini kontrol edeceksin. eğer adsense kullanacaksan bu kelimelerin ne kadar verdiğini bulacaksın ve ayda ne kadar kazanacağını 3 aşağı beş yukarı tahmin edeceksin.

bunlara ek olarak ;

msn biraz hızlı indexler.Backlinkleri hemen almıştır.Ama backlink aldığın siteler kaldırmışsa linkin, büyük ihtimalle google ve diğerleri buna yetişemiyecektir.Domaini alırken bunada dikkat etmelisin.Domainin gelecek pr değeride sana bu konuda bilgi verebilir.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr3

benim için google ve pr önemli değil ben msn den hit ğelmesini istiyorum

anchor keywordler ne demek nerden bakabilirim

şu anda 1000 backlinks var kısacası işe yararmı yaramazmı ?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pr3

örnek: <a href ="http://www.abcsitesi.com/">egitim</a> buradaki egitim kelimesi link için anchor text olur.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
pr3

kısacası ; yukarıda denen şeyleri yapmadan buna karar veremezsin.Msn neden önemli bunu paylaşırsanda seviniriz.Msnden gelen hite pek güvenme.O bir fırtınadır.Çabuk eser geçer..Parkçılar bile msnye pek yoğunlaşmazlar.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backlinks lerin çoğu forumlaradan bunun backlinks açısından bi zararı olurmu

bence msn de tutunabilirsen googleden daha iyi hit çekersin örneğin gazeteler kelimesini aradığınızda ben bildim bileli en başta gazeteler.com var hiç ikinci sayfaya düşmedi msn yabancı hit için en uyğun arama motoru bence pr ne zaman ne verecek güncellenecek diye biyerlerimizi yırtmıyoruz en azından:)

http://search.msn.com/results.aspx?q=gazeteler&FORM=MSNH

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
görecili bir kavram bu.Msnde bazı siteler sabit kalabilir.Ama genellikle günlük değişiyor.Çok sık güncelliyorlar.Algoritmaları çok farklı.ama ileride msn geçecek googleyi.Benim şahsi düşüncem bu.Forumlardan backlink alıyorsan sorun olmaz bence.Büyük ihtimalle çoğu silinmiyecektir.Ama sende sürekli backlink almaya bakmalısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5