İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 downloada 10$ veriyor. TR download lar kabul ediliyor.!!!

robben69

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.storage.to/affiliate/ADjdRxv8

1000 downloada 10$ veriyor.

Tr hiti için sitede 1000 downloada 5$ yazıyor ama bendeki istatistikler 10 $ üzerinden gösteriyor. 1000 download için 5$ da çok iyi para yinede..

10 USD
for 1000 US Downloads // United States, Canada

10 USD
for 1000 EU Downloads // Norway, Finland, Sweden, United Kingdom, Germany, Latvia, Estonia, France, Spain, Portugal, Italy, Austria, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Netherlands, Belgium, Greece, Denmark, Ireland, Poland, Slovakia, Slovenian, Lithuania, Bulgaria, Rumania, Liechtenstein

5 USD
for 1000 RU Downloads // Russia

5 USD
for 1000 Eastern Downloads // Türkiye bu kategoride
Turkey, United Arab Emirates, India.

-Pay-out via Paypal. 3 gün içinde
-10% bonus for referred affiliate partners.
-Backup of your files and FTP + remote upload.

REMOTE özelliği süper. kendiniz upload etmiyorsunuz.Başka sitelere upload edilmiş dosyaları 2-3 saniyede REMOTE ediyorsunuz. size indirme link veriyor. koca filmi 3-4 saniyede upload etmiş oluyonuz :d

TEK ŞARTı: Dosyalar 90 Mb ve üstü olmalı.

Ödeme almadım. Yeni buldum. Paylaşayım dedim. Site hakkında bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.

REF'Lİ ÜYELİK...Buradan üye olun bizede bi faydanız olsun :D

Ref'siz üyelik..............

Hayko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez içerik için sorun çıkartıyorlar mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5