İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 hit'e 1YTL ödüyoruz!

M

murat27

Misafir
peki .info uzantıyı spam olarak belirtiyorlarsa neden satışı yapılıyor.

neyse tartışmaya girmiyelim.

tüm webmaster ı bekliyoruz

G

Geveze.at

Misafir
murat27' Alıntı:
.info uzantılı siteler ticari siteler olarak gözüküyor tercihimiz ondan. Görüşlerinizi değerlendireceğiz. teşekkürler
Sitenin dizayni yada okadar ucuz reklam barindirmasina birsey demiyecegim. Ama ticari siteler .info degil .biz dir. Kimse aksini legalpara edemez
Abartmiyorum sallamiyorum acikcasi cok ciddiyim :)
Günde istesem 20.000 hit yollarim. Bu bana sadece 4-5€ ya mal olur.
Biraz bekliyecegim. Diger üyeler memnun olursa belirttigim hiti yollarim.
Hemde hergün

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
şu anda sayfa görüntülenemiyor. 1000 hit yollamaa çalışırkende 500 ziyaretçimize bu şekilde sayfa görüntülenemiyor çıkarsa 2000 hite 1 ytl alırız desenize :)

başarılar.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 tekil hit'e 1 YTL mi ?
Biraz düşük gibi geldi de :)

herneyse, iyi çalışmalar

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 1000 hit gönderene ben 2 ytl vereceğim. ciddiyim.
hiç bir kodlama yazmayacağım "nihuo web log analyzer" ın oluşturduğu istatistik sayfasına girecez bakacaz eğer referer olarak gözüken her 1000 tekil hite 2 YTl.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alpaym' Alıntı:
bana 1000 hit gönderene ben 2 ytl vereceğim. ciddiyim.
hiç bir kodlama yazmayacağım "nihuo web log analyzer" ın oluşturduğu istatistik sayfasına girecez bakacaz eğer referer olarak gözüken her 1000 tekil hite 2 YTl.
Popup olarak açılan hitler genelde pek ref olarak gözükmüyor. Normal tıklama ile göndermeleri gerek. Böyle bir hit potansiyelide zordur.

Bu arada konuyu dağıtmayın lütfen. Sadece ilgili olanlar fikirlerini belirtirse Konuyu açan arkadaşta amacına ulaşmış olur ve yine (arkadaşımıza) ayıp olmamış olur.

Kolay gelsin herkese..

M

murat27

Misafir
amacımız webmasterlara para kazandırmak. Şu an için ödememiz az farkındayız ama bir süre böyle devam etmeliyiz. ayrıca bazıları buldukça bunuyor sanırım. her neyse onlarada saygımız var hepinize bol kazanclar.sorularınınız için [email protected] ya da yazabilirsiniz

P

Picoo

Misafir
bir sponsor veya hyip sitesinden güzel bir tasarm bekleyemeyiz ama bu sitede programlamaya dairde hiç birşey göremedim.

Görüşüm;

Eksiler:
- .info ? bunu beleşmi aldın?
- Sitede herhangi bir otomasyon göremedim. Yani gelenin kontrolü,gidenin kontrolü,üyelik sistemi. Siteyi Frontpage'de yapıp dosya uzantısınıda .asp yaptın heralde?
- Tüm linkler _blank olarak açılıyor?
- 1YTL düşük bir ücret olarak nitelendiremeyiz ama diger sitelerden gelen userlerin sitedeki reklamlara tıklayarak para kazanma düşüncesi..

Artılar:
- Girişimcilik duygusu:)

M

murat27

Misafir
Merhaba ,
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

artık şu .info uzantısını kapatsak diyorum. bedava felanda almadık. domain.markum.net isterseniz fiyatınada bakın.neyse tartışmayada gerek yok.

büyük firmaların hepsi anasının karnında doğmadı. ilk başta bizimde eksikliklerimiz olacak bunları yavaş yavaş gidereceğiz inşallah. Ama ortadaki tek proble nedir biliyormusunuz BİZİM TÜRK FİRMASI olmamız. Çoğu kişi sanırım bunu problem ediyor. bazı fiyat düşük diyor saygım var. fakat yukarıda biri yazmış "Günde istesem 20.000 hit yollarim. Bu bana sadece 4-5€ ya mal olur" günde 20.000 hit yollasa 20 ytl yapar aylık ise 600 YTL. Yani bu rakamıda küçümsüyorlarsa hiç birşey diyemiyeceğim.
Bu arada yine belirteyim hile yapan bir daha sisteme kesinlikle kabul edilmeyecektir. Mesala 20.000 hitin 4-5€ ya mal olması gibi :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat27' Alıntı:
Bu arada yine belirteyim hile yapan bir daha sisteme kesinlikle kabul edilmeyecektir. Mesala 20.000 hitin 4-5€ ya mal olması gibi :D

hile yapan kişileri nasıl tespit ediyorsunuz ?

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben günde 1000 hiti refer ile gönderecek siteye 4-5 ytl vereyim. refer den başka kontrol yolu bildiğim kadarıyla yok onu sağlamak için de tıklama olması ve gönderecek sitenin 40-50 bin hatta daha da fazla hiti olması gerekir, böyle bir site de adsense günlük 200-300$ kazanabilme ihtimali varken bu tip küçük rakamlarla uğraşacağını sanmıyorum. İlginç bir teklif, neyse çalışmalarınızda başarılar...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat27' Alıntı:
Merhaba ,
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

artık şu .info uzantısını kapatsak diyorum. bedava felanda almadık. domain.markum.net isterseniz fiyatınada bakın.neyse tartışmayada gerek yok.

büyük firmaların hepsi anasının karnında doğmadı. ilk başta bizimde eksikliklerimiz olacak bunları yavaş yavaş gidereceğiz inşallah. Ama ortadaki tek proble nedir biliyormusunuz BİZİM TÜRK FİRMASI olmamız. Çoğu kişi sanırım bunu problem ediyor. bazı fiyat düşük diyor saygım var. fakat yukarıda biri yazmış "Günde istesem 20.000 hit yollarim. Bu bana sadece 4-5€ ya mal olur" günde 20.000 hit yollasa 20 ytl yapar aylık ise 600 YTL. Yani bu rakamıda küçümsüyorlarsa hiç birşey diyemiyeceğim.

zaten info domaini bedava zanneden neden webmaster forumlarına takılır anlamam.

G

Geveze.at

Misafir
murat27' Alıntı:
Bu arada yine belirteyim hile yapan bir daha sisteme kesinlikle kabul edilmeyecektir. Mesala 20.000 hitin 4-5€ ya mal olması gibi
Inan onun farkina bile varamazsin. :)

S

samedmz44

Misafir
Merhabalar,

Kullanmış olduğunuz d.r.u.m.c.a.s.h (forumda yasaklı sözcükler arasında bulunduğundan böyle yazmak zorunda kaldım) ödeme yapmamaktadır,bundan 2-3 yıl önce kullanan webmasterler size bunu söyleyecektir,ayrıca bu site reklamlarına tıklayan kişiye zararlı yazılımlar yüklüyor (spy,trojan,key-logger v.b) kullanmamanızı öneririm.

Yine buna ek olarak gördüğüm Updated'de artık reklamveren olmadığı için para kazanma şansınız bir o kadar az.

Yine kullanmış olduğunuz Bidvertiser'de sadece sitenize reklam verildiği takdirde para kazanabiliyorsunuz,yani şu an sol tarafı komple ayırmanızın bir anlamı yok

İyi çalışmalar.

D

DopdoluNet

Misafir
popup açmak serbest mi ? gelen ziyaretci sadece anasayfanıza mı gidiyor ? cookie lerden girişleri tuttursanız bile türkler onlarıda aştı cookieleri silip in yazdırcak botları var artık. bu engeli bence aşamayacaksınız ve devrilirsiniz yakında.

öyle programlar varki popup açıorsunuz bookmark adresini ebay.de diyorsunuz size günde ebay.de den 5 bin tekil geldi diye yazıor. bunuda bizim türk webmasterlerının çözebileceğini sanmıyorum. inş önlemlerinizi alır ve iflas etmezsiniz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence domain ismi Pesin ile ilgili birsey olmaliymis, butun sorulara Pesin para verecegiz diye cevap vermis, halbuki hic kimse nasil odeme yapacaksiniz diye sormamis. Kimya ya da Analitik Geometri'den kalacaksin bak burada yazi yazarken, hit mit derken...

R

Reignman

Misafir
Başarılar dilerim ama aklıma takılan bir şey var.

1 Günde (pop up kullanmadan) 1000 tekil hit yollamak için sitenizin hitinin en az 5000-10000 arası olması gerekir. Böyle bir siteye aylık reklam için 30 ytl önersem eminim ki kabul etmez.

Fakat bu arada çoğu arkadaş kuyruğa girmiş :)

L

LyricsTurkCom

Misafir
siz bana günde 1000 tekil hit yollayın ben 2 ytl vereyim günlük.. hem sistem çok saçma hem site 12 yaşındaki kardeşimin yapıcağından kötü.alt yapıyla yatırımla yapılan bir iş değil.. ödemeler bir yere kadar gelir sonra 10-15 siteden gelen 20-30bin günlük hitle geçinip gider..

eğer böyle bişeyi güzel olan varsa inanın ben paypaldan ödemek koşuluyla 1000 tekil hite 3ytl. hesaba yatırmamı isterseniz 1000 tekil hite 2 ytl vereyim. bunun için site açıp firmayım dememe gerek yok.

babasının amcasının abisinin dedesinin şirketi oldumu küçük büyük ismi kullanarak işe giriyorlar.. benimde babamın şirketi var ismi kalitesi ve güvenirliği yıllardır çalışmasıyla hitap ettiği piyasada sürekli konuşulur.ama bunu kullanarak niye gireyimki böyle bişeye.

bu topicin olması gereken burası değil..reklam bölümünde başlığı 1000 tekil hit gönderene 1 ytl vericem denmesidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5