İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 Kelimelik Bir Makalemi 300 Kelimelik 3 Makale Mi?

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıktanda anlayabileceğiniz gibi elimde 1000 kelimelik bir makale var. Bu makaleyi 1 yazı olarak mı yayınlasam yoksa 3 yazı haline getirip mi yayınlasam karar veremedim. Hangisi daha çok hit getirir ve mantıklıysa onu önermenizi rica ediyorum.

edit: internetten para kazanma yolları ile ilgili bir yazı. Yazı 1000 kelimeden de fazla olabilir. Yazı içeriği internetten para kazanma yolumun geilimi süreci ve güvenilir,kaliteli internetten para kazanma yolları ve bu yollar ile ilgili 5-6 satırlık açıklam yaptım. Böyle bişi yazı

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Şahsi fikrim, 3 makaleye bölmek. Ama o konu üzerine özel bir seo çalışması yapıp, çok okunmasını sağlamak istiyorsanız, direk 1000 kelimenin tamamını yayınlayın derim..

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şahsen üçe bölüp sabah öğle akşam antibiyotik içer gibi yayınlardım :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben de genelde makale yazma sorunu yaşadığım için, uzun makaleleri birkaç parçaya bölüyorum. Böylelikle az da olsa güncelleme problemini gidermiş oluyorum..

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de genelde makale yazma sorunu yaşadığım için, uzun makaleleri birkaç parçaya bölüyorum. Böylelikle az da olsa güncelleme problemini gidermiş oluyorum..

Sıkıştığım günlerde bir konu belirleyip internette kısa bir araştırma yapıyorum. Sonra o konu hakkında bulduğum makaleyi okuyorum ve kapatıyorum. Sonrasında okuduklarımdan anladıklarımı ve kendi bilgilerimide ekleyerek makale yapıyorum. Çok zamanımı almıyor ve en azından kopyala yapıştır olmuyor.

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsi fikrim, 3 makaleye bölmek. Ama o konu üzerine özel bir seo çalışması yapıp, çok okunmasını sağlamak istiyorsanız, direk 1000 kelimenin tamamını yayınlayın derim..

Ben şahsen üçe bölüp sabah öğle akşam antibiyotik içer gibi yayınlardım :)

internetten para kazanma yolları ile ilgili bir yazı. Yazı 1000 kelimeden de fazla olabilir. Ama internetten para kazanma yolları ve ve bu yollar ile ilgili 5-6 satırlık açıklam yaptım. Böyle bişi

Majere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazı dizisi yapabileceğiniz birşeyse bence öyle yapın. tam olarak anlayamadım makaleyi ama mesela sadece affiliate marketing üstünde durmuşsanız tek parça olabilir. ama internetten para kazanmanın sürecini anlatmışsanız (biraz affiliate marketingle ilgili ebook satanların tanıtım yazıları gibi olacak ama), misal internetten para kazanma şudur şudur böyle olur sonrasında nelerin olmayacağını anlatmışsanız o olmayacak şeyleri 2. bir yazı olarak yayınlamanız daha iyi olur.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5