İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 oLdum Şimdi Ne Yapmalıyım :P

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ilk geldiğim günlerde bu soruyu çok sıklıkla soruyordum, tamam yaptım peki şimdi ne yapmalıyımla dolu bir sürü sorum olmuştu, halende oluyor bazen yardım alıyorum bazen elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum...

İlk zamanları çok soğuk bir yer gibi gelmişti bana herkezi kasıntı görüyor, nasıl insan bunlar androit mi diye düşünüyordum, okudum...

siteye girdikten sonra çok okudum belki bu kadarını okulda okumuş olsaydım şimdi çok cancin bir üniden mezun olurdum...

ama bazen en janjanlı diploma yerine hayattan öğrenmiş olduğun bir küçük cümle bile daha değerli olabiliyormuş, burdan öğrendiklerimle çok ekmek yedim öğrendiklerimide paylaşmaktan çekinmedim, bugün 1000 oldum inşallah daha nice güzel mesajlar nice güzel konularla hep birlikte oluruz...

burda bir çok arkadaşlıkla bir çok dostlukla karşılaştım, ilk zamanlar tanınmadığım için pek kimse ilgilenmiyordu ama unutmamak gerekir iyiler mutlaka kazanır... inşallah doğru yolumuzdan şaşmayıp daha nice güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurabiliriz...

foruma emeği geçen yönetici ve üyelere özelliklede kulağımı bol bol çekip -rep'ini eksik etmeyen iyinet admine, hangi vakit olursa olsun cevap vermekten ve yardım etmekten çekinmeye ploop (yalakalıp yapim ferrari ile gezdircek beni) ve pembekedi aplama ve gün içerisinde sohbet imkanı bulabildiğim diğer arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

bundan önceki 999 mesajımda bir kusurum bir hatam veyahut kırdığım bir arkadaşım varsa özür ve af dilerim...

iyiki varsınız...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1001. mesajını atmaman dileğiyle :D direk 1002'ye geç istiyorum ama nasıl olur bilmem hehe

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkese bir kutu kola ( havalar sıcak ya ) + herkese 50$ lık adword kuponu :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese bir kutu kola ( havalar sıcak ya ) + herkese 50$ lık adword kuponu :)

kutu kola konusunda sorun etmem :) adresleri pm atın onlarada kargo gönderirim...

ama adwors konusunda hiç bilgim yok bi kere biri bedava bi kupon vermişti onu bile kullanamadan hediye ettim :) yani o konuda hiç bişi yapamam...

ploop oldumu oluyor işte 1001 oldu :p engel olamadın...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun dostum görebilirsek darısı başımıza,Bu arada kola için sanırım özel mesaj atıcaz :p öyle yaparım ederim yok madem dedin ben bekliyorum yarin elimde olsun lütfen soğuk kutu kolam :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun dostum görebilirsek darısı başımıza,Bu arada kola için sanırım özel mesaj atıcaz :p öyle yaparım ederim yok madem dedin ben bekliyorum yarin elimde olsun lütfen soğuk kutu kolam :D

adresi gönderirsen soğuk olmaz ama kargo poşeti içinde bir adet teneke kutu kolaya kavuşabilirsin :p

sözüm sözdür kolay kolay yemem...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
keyfinebak kardeşim 1000 mesajın hayırlı uğurlu olsun ploop u hic sormayın forumdan cıktığı yokki adamın :) onun olmucakta benimmi olcak 3000 mesaj

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav ara ara giriyorum ben pek forumda durmuyorum size öyle geliyor :D

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
doğum günü gibi olmuş keyfinebak elimiz boş geldik bu sefer affeyle. Hayırlı olsun. Senle aynı zamanda foruma katılmışız üstelik sen benden 4 gun buyuksun :D ama ben pek yazmamışım hep okumuşum anlaşılan

İyiki sende varsın iyiki iyinet var.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım.Ben bunu önceden sezmiştim zaten.Baktım bu adam 1,2,3,4.. diye gidiyor.Dedim bu sonunda 1000'i bulur hatta geçer bile.. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5