İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 1000 PR8-PR3 EDU Backlink + 1500 PR6-PR3 Wiki Backlink + 150 RSS Kayıt

seoteklifi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edu.gif

1000 PR8-PR3 EDU Siteden ve Yüksek PR'lı 1500 Wiki Siteden Muhteşem
Makale Backlink Çalışması

**%100 GÜVENLİ ÖDEME SEÇENEĞİ**

Google'ın En Sevdiği İki Backlink Çeşidini
Sizin İcin Tek Çalışmada Topladık!

Google'ın En Sevdiği ve Güvendiği Siteler Olan EDU Sitelerden Google'ın En Sevdiği Backlink Yöntemi Olan Makale İçinden Anahtar Kelimeleriniz ile Alınan Backlink'leri Bir Araya Getirdik.

Sitenizi Sıkı Tutun Çünkü Bu Çalışma Sonrası Uçuşa Geçecek.

Çalışmamızda önce siteniz ile alakalı SEO uyumlu 1 adet tanıtım yazısı hazırlıyoruz. Sonrasında 1000 Kaliteli PR8-PR3 EDU Sitede ve Yüksek PR'lı 1500 Wiki sitede içinde sitenize 3 farklı anahtar kelimeniz üzerinden link verdiğimiz tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.

1000 Kaliteli PR8-PR3 EDU Site + 1500 Yüksek PR'lı Wiki Site + 150 Rss Kayıt ve SEO Uyumlu Yazılmış Tanıtım Yazısı İle Artık Güncellemelerden Korkmanıza Gerek Yok!

Son Güncellemede Dalgalanmadan Kötü Etkilenen Siteler İçin, Sıra Kaybı ve Anahtar Kelimesinde Gerilere Düşen ve Tekrar Yükselmek İsteyen Siteler İçin, TrustRank Değeri Düşük Olan Siteler İçin, Tekil Hiti Az Olan Siteler İçin, PageRank Almak İsteyen Siteler İçin, Alexa Değeri Yüksek Olan ve Düşürmek İsteyen Siteler İçin, Arama Sonuçlarında Sürekli Yerinde Sayan ve Bir Türlü Sayfa Atlayamayan Anahtar Kelimeler İçin Muhteşem Bir Çalışma!

* 1000 Adet Kaliteli PR8-PR3 EDU Site

* 1500 Adet Kaliteli P6 - PR3 Wiki Site

* Dünya'nın En Büyük 150 RSS Paylaşım Sitesine Kayıt

* SEO Uyumlu ve Sitenize Özel Yazılmış Tanıtım Yazısı

* Tanıtım Yazınız İçinden 3 Anahtar Kelimeniz İle Sitenize Verilen Yüksek PR'lı Wiki Backlinkler

* Tanıtım Yazınız İçinden 3 Anahtar Kelimeniz İle Sitenize Verilen EDU Backlinkler

* Anahtar Kelime Bazlı Yükseliş

* PageRank ve TrustRank Kazanımı

* Alexa Değerinizde Hızlı Düşüş

* Tekil Hitlerinizde Artış

* Google Panda & Penguin Dostu Çalışma Sistemi

* Yeni Siteler İçin Dahi Guvenle Kullanılabilir Organik Uygulama

* 1 Hafta İçinde Ayrıntılı Rapor İle Teslim

Muhteşem EDU Backlink Çalışması Muhteşem Fiyata Sadece 70 TL

ÖDEME

BANKA HAVALESİ
PAYPAL

VipSeo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 adet satin alinmistir. Ucreti odendi, raporlar bekleniyor. Arkadasa yakin ilgisinden dolayi tesekkur ederim.

VipSeo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Raporlar zamanindan da once alindi. Cok profesyonel ve temiz bir calisma olmus. Tesekkur ederim.

seslishe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
edu.gif

1000 PR8-PR3 EDU Siteden ve Yüksek PR'lı 1500 Wiki Siteden Muhteşem
Makale Backlink Çalışması

**%100 GÜVENLİ ÖDEME SEÇENEĞİ**

Google'ın En Sevdiği İki Backlink Çeşidini
Sizin İcin Tek Çalışmada Topladık!

Google'ın En Sevdiği ve Güvendiği Siteler Olan EDU Sitelerden Google'ın En Sevdiği Backlink Yöntemi Olan Makale İçinden Anahtar Kelimeleriniz ile Alınan Backlink'leri Bir Araya Getirdik.

Sitenizi Sıkı Tutun Çünkü Bu Çalışma Sonrası Uçuşa Geçecek.

Çalışmamızda önce siteniz ile alakalı SEO uyumlu 1 adet tanıtım yazısı hazırlıyoruz. Sonrasında 1000 Kaliteli PR8-PR3 EDU Sitede ve Yüksek PR'lı 1500 Wiki sitede içinde sitenize 3 farklı anahtar kelimeniz üzerinden link verdiğimiz tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.

1000 Kaliteli PR8-PR3 EDU Site + 1500 Yüksek PR'lı Wiki Site + 150 Rss Kayıt ve SEO Uyumlu Yazılmış Tanıtım Yazısı İle Artık Güncellemelerden Korkmanıza Gerek Yok!

Son Güncellemede Dalgalanmadan Kötü Etkilenen Siteler İçin, Sıra Kaybı ve Anahtar Kelimesinde Gerilere Düşen ve Tekrar Yükselmek İsteyen Siteler İçin, TrustRank Değeri Düşük Olan Siteler İçin, Tekil Hiti Az Olan Siteler İçin, PageRank Almak İsteyen Siteler İçin, Alexa Değeri Yüksek Olan ve Düşürmek İsteyen Siteler İçin, Arama Sonuçlarında Sürekli Yerinde Sayan ve Bir Türlü Sayfa Atlayamayan Anahtar Kelimeler İçin Muhteşem Bir Çalışma!

* 1000 Adet Kaliteli PR8-PR3 EDU Site

* 1500 Adet Kaliteli P6 - PR3 Wiki Site

* Dünya'nın En Büyük 150 RSS Paylaşım Sitesine Kayıt

* SEO Uyumlu ve Sitenize Özel Yazılmış Tanıtım Yazısı

* Tanıtım Yazınız İçinden 3 Anahtar Kelimeniz İle Sitenize Verilen Yüksek PR'lı Wiki Backlinkler

* Tanıtım Yazınız İçinden 3 Anahtar Kelimeniz İle Sitenize Verilen EDU Backlinkler

* Anahtar Kelime Bazlı Yükseliş

* PageRank ve TrustRank Kazanımı

* Alexa Değerinizde Hızlı Düşüş

* Tekil Hitlerinizde Artış

* Google Panda & Penguin Dostu Çalışma Sistemi

* Yeni Siteler İçin Dahi Guvenle Kullanılabilir Organik Uygulama

* 1 Hafta İçinde Ayrıntılı Rapor İle Teslim

Muhteşem EDU Backlink Çalışması Muhteşem Fiyata Sadece 70 TL

ÖDEME

BANKA HAVALESİ
PAYPAL
Calisma devam ediyormu hocam

cladius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edu ve wiki örnek siteler pm alabilirmiyim şuanda çalışma ne kadar zamanda teslim ediliyor

zoneart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam 2 adet site için çalışma alıcam. pm ala bilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5