İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 Tekil Hitli Site Satılık

C

Cepindir.Net

Misafir
Merhabalar,

http://www.cepindir.net sitesi ilgilenemediğim için tüm dosyalarıyla satılıktır.

PR: 2
Google'da kayıtlı sayfa sayısı: 3570
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&c2coff=1&biw=1024&q=site:www.cepindir.net&btnG=Ara&meta=

Sitede toplam 700 Mb dosya arşivi bulunmaktadır. O site için Php Nuke portalı özelleştirilmiş ve arama motoru optimizasyonu da verimli bir şekilde yapılmıştır. Zaten indexli sayfa sayımız da bunu göstermektedir.

Sitenin neredeyse bütün hiti arama motorlarından ve diğer forumlardaki kullanıcıların tavsiyelerinden oluşuyor.
İlgilenenlere ayrıntılı istatistik gönderilecektir.
İlgilenenler PM atabilir veya buraya yazabilirler.

Not: 1 Yıllık host sağlanacaktır.

W

w0w

Misafir
Bu yeni modamı? Satılık diyip fiyat koymamak? Sen gazetede hiç satılık arsa arayın diye ilan gördünmü? Niye yazmıyosun çünkü aklındakinden yüksek biri fiyat verir diye akıllıca ama burdaki tek akıllı sen değilsin dostum. Fiyat yazmadığına göre satmayı düşünmüyorsun sadece verilecek fiyatı merak ediyorsun sanırım..

F

fenerli

Misafir
hah haah haaa benimde artık satılık bir sitem varrr
şarkısı moda oldu :)

C

Cepindir.Net

Misafir
Satılık site değilde ön yargı ve yargısız infaz moda oldu :)
Ben ilgilenenlere fiyatı, istatistik bilgilerini ve diğer ayrıntıları bildireceğim zaten. Burada fiyat yazarsam oluşacak muhtemel fiyat tartışması sitenin satışının önüne geçecektir.
Kesinlikle sitemin ne kadar ettiğini falan öğrenmeye çalışmıyorum. Niyetim çok ciddi ve amacım kesinlikle satış.

W

w0w

Misafir
Bana sadece fiyatı ö.m olarak yollarmısın lütfen. Gerçekten satmayı düşünüyorsan.

A

..::aTi::..

Misafir
pm olarak banada gönderirsen sevinirim. bu arada optimize dediğin olay seni googledan attırmaya başlamış haberin ola dozu çok verme bidaha :)

C

Cepindir.Net

Misafir
Bu optimize aslında çok fazla dozajlı değil :) Herkesin kullandığı Google Tap eklentisi. Sadece kendimde göre özelleştirme yaptım. İşe yaradığı bariz.

C

Cepindir.Net

Misafir
Zaten o kadar kategori var. Daha fazla indekslenemezdiki.
Oradaki mantık şudur; arama motorları bildiğin gibi daha kısa url'leri daha kısa sürede indeksler.
Mesela "modules.php?name=Forums" 1 haftada indekslenirse forumlar.html 2 günde indekslenir.
Sitenin tüm sayfaları şu anda Google Tap ile entegreli. Dolayısıyla tüm url'ler kısa.

X

xonurx

Misafir
asagi-yukari ayni degerde bir siteyi bundan 2 ay önce almistim tek farki PR si 4 dü. Eger konuyu acan arkadas buraya bir fiyat yazarsa ve izin verirse aldigim fiyati yazabilirim!
yazacagim seylerden ötürü kimsenin zarar görmesini istemem..

saygilar

C

Cepindir.Net

Misafir
Ben siteyi 300 YTL'ye herşeyi ile birlikte satıyorum. Fiyat talebinde bulunan tüm arkadaşlarada özel mesaj ile bu fiyatı söyledim. 1 yıllık host (700 MB sitenin kapladığı alan) + domain + script şeklinde 300 YTL.

Site şu anda PR 2 ama onunda sebebi var. Host sorunu yüzünden bir süre kapalı kaldı, sayfaları indekslenemedi vs. İşler rayına oturunca hiti çok fazla arttı çünkü düzenli indexlenmeye başladı. Gelecek PR güncellemesinde en az PR 4 bekliyorum.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
w0w' Alıntı:
Bu yeni modamı? Satılık diyip fiyat koymamak? Sen gazetede hiç satılık arsa arayın diye ilan gördünmü? Niye yazmıyosun çünkü aklındakinden yüksek biri fiyat verir diye akıllıca ama burdaki tek akıllı sen değilsin dostum. Fiyat yazmadığına göre satmayı düşünmüyorsun sadece verilecek fiyatı merak ediyorsun sanırım..
Bence arkadaşın fiyatı yazmayışı yeni modalara ayak uydurma çabası değil, boş mesajlara mahal vermeme çabası. Çünkü burda ben x milyona satıyorum diyosun, nerde abuk subuk yorum var hepsi yazılıyor. Yok işte o site o para etmez, yok ben o paraya ev alırım, yok şöyle, yok böyle... Yani bu duruma saygı duymak lazım.

w0w' Alıntı:
Niye yazmıyosun çünkü aklındakinden yüksek biri fiyat verir diye akıllıca ama burdaki tek akıllı sen değilsin dostum.

Keşke bu yorumu yapasaydın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi