İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000+ Tekil hitli siteler alınacaktır...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekliflerinizi Özel mesaj yolu ile yapabilirsiniz.
Günlük minimum tekil hit 1000 olmalıdır.
absürt ve marez siteler alınmayacaktır.
Msj atarken extreme bilgileri ve istediğiniz fiyatı da yazın.​

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bi bütçe belirtirseniz bizde ona göre boşa atmayalım mesaj...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütçe önemli değil ama sitenin haketmeyeceği fiyatı söyleyenleri değere almıyacağım. Hiti sağlam yerden gelmesi lazım. Varsa günlük kazancını da pm e yazarsınız. Uyarsa konuşur anlaşırız. olmazsada kaybedecek birşey yok zaten :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bütçe önemli değil olurmu.
hak edip hak etmeyeceğine sen karar veremezsin ki. adama göre 20 milyar değerindedir ama sen 200 milyon için teklif vereni kırarsın...

zaten forumda kavgalar bu yüzden çıkıyor..yanlış anlama senin mesajın için demiyorum. ben genel anlamda konuşuyorum

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen istediği fiyatı yazar ben buraya o fiyatı yazdın diye adamı eleştirecek değilim ya. Bütçe önemli değil derken, herhangi bir limit yok dedim yani. en fazla şu kadar veririm demiyorum. siz fiyatı yazın uyarsa alırım diyorum. çok saptırıyorsunuz msjları...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site satislarinda alici her zaman bütceyi belirtmelidir ki saticiyi bosa oyalamasin. Bunun raconu isleyisi böyle.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi 1.000 tekli çok kaliteli bir sitem var . 12 bin YTL istiyorum yazacağım. Kıyamet kopacak. oysa alıcı, bütçem 500 ytl dir diye belirtirse ona uygun teklifler gidecek. herkes mutlu olacak.

Bu bir " kuraldır ". avrupa forumlarında bu böyledir

onu belirtmek istedim. yoksa kimseye yönelik değildi mesajım:)
neyse kolay gelsin

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi 1.000 tekli çok kaliteli bir sitem var . 12 bin YTL istiyorum yazacağım. Kıyamet kopacak. oysa alıcı, bütçem 500 ytl dir diye belirtirse ona uygun teklifler gidecek. herkes mutlu olacak.

Bu bir " kuraldır ". avrupa forumlarında bu böyledir

onu belirtmek istedim. yoksa kimseye yönelik değildi mesajım:)
neyse kolay gelsin

Ok, üstat saol genede. ;)
avrupa forumları çokmu üstün türk forumlarından. Artık forumlarda avrupa birliğine girmeye çalışıyor galiba :) çok garibime gitti.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef öyle arkadaşım. Avrupa forumları çok çok üstün. Bunu kabullenmemiz gerek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5