İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1000 tekil ziyaretci aylık 100 milyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sitenize 1000 tekil ziyaretciyi aylık 100 milyona yolluyoruz.
Günde en az 4000 tekil ziyaretçimiz olduğunu düşünürsek aylık 400 milyona herhangi bir siteyle anlaşma yapabilirim. Tekil ziyaretciler sistemimiz tarafından sayılacaktır. Kendi domainimiz üzerinden giriş yapıp sizin sitenize yönlendirilecektir. Bu ziyaretciler nasıl geliyor? Yaptığımız bir program sayesinde günde en az 4000 ziyaretci sitelerimizi ziyaret ediyor. Bu program kullanıcıların açılış sayfasını web sitemize ayarlıyor. Aynı Msn, icq vs. gibi. Eğer ziyaretçi trafiğiniz az ise gelin görüşelim... Teklifleri buradan veya özel mesaj yolu ile yapabilirsiniz

Z

zeynelkoc

Misafir
peki bu başlangıç sayfası yaparken kullanıcıya soruyormu?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kullanım koşullarında onu kabul ediyor kullanıcı. Sen windowsu yüklediğinde kabul ediyormusun msn'nin acılıs sayfası olmasını?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türkiyenin en büyük scriptlerinden birisidir Yüzük Script. Eğer adam acılış sayfasının otomatikman vaynet.com olmasını istemiyorsa başka script indirsin ama diğer scriptlerdede aynısı var. İlk açılış sadece vaynet.com olur ve kullanıcı bunu değişebilir. Açılış sayfasını kitlemez anlayacagınız.

Z

zeynelkoc

Misafir
kitlemiyorsa sorun yok tamam
ben şu anasayfa kitliyen scriptlerden sandım

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek kaliteli ziyaretçi değil onlar 100 milyon çok imkanı yok bulamazsın böyle bir kek

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 Unique visitor yüz milyonmu? Ben yanlış görmüyom dimi...Yok yok ben en iyisi yatayım bişi yazmadan.Ama yaziim gene git yabancı forumlarda böle bi fiyat uygulaması yakala getir bende salak modundan çıkayım...Valla bilmiom fiyatları.En son $19,99 ye bi yerde görmüştüm.Yoksa develüasyonmu oldu caaanııım memleketimdede bu fiyat böle.Haaa pardon pazarlık payı bırakırsın gene.Şimdiden saol...

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3kaydet.com +1
cypher ++111

DLL, sundugun kalitesiz hitlere karşılık istedigin rakam dudak uçuklatıcı..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
para az diilmi arttır bence kişi başı 100 milyon iste istersen alla alla ne gunlere kaldık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5